Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom furcsán alszik 5...

Mofli211 kérdése:

Kislányom furcsán alszik 5 napja, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Megváltozott az alvása eddig aludt 5-6 órát is folyamatosan most meg felébredt félóránként és sír.Ez megy már 5 napja, hogy keservesen sír de nem értem miért, eszik szépen hason fekszik és húzza a lábát és úgy sír. pedig már nem hasfájós mert nappal is szépen eszik és akkor normálisan alszik sírás nélkül. semmi baja nincs nappal nem értem mi ennek az oka. Aki tud segítsen légyszi, köszi előre is.
2012. ápr. 3. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

nem attól lesz hasfájós, hogy nappal szépen eszik-e. és általában a hasfájósság egy bizonyos napszakban jön elé, nem egész nap/éjjel.


ha húzgálja a lábát akkor elég valószínű, hogy erről van szó. persze még millió egy dolog lehet.

nem ártana tudni, hogy mennyi idős, akkor könnyebb lenne tippelgetni

2012. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most 4.5 hónapos ma megfigyeltem h már kúszna előre emeli a popóját és húzza maga alá a lábát. De ha nem sikerül akkor sír, talán éjjel ugyanezt játssza? nagyon ügyes már jobbra balra átfordul.
2012. ápr. 3. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
mint irta előttem lévő lehet még hasfájos, vagy a foga kezd jönni, vagy ha az már van akkor egy újabb. nekünk is volt ilyen a foga miatt, de amikor éreztem talán a hasa fáj elég volt egy kis körkörös masszír is.
2012. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!