Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen jele van annak, ha jön...

Milyen jele van annak, ha jön egy fogacska?

Figyelt kérdés
5 hós babóm ma iszonyatosan nehezen tudott elaludni a szokásos alvós időben. Ordított, ha ölbevettem akkor nyugodott meg csak, de még ott is fel-felsírt nagyon fájdalmasan, majd nagynehezen elaludt. Ő, aki bármikor elfogadja a cicit vagy a vizecskét, mindent kilökött a szájából. Gondolom fáj neki a szívás. Fog ez , vagy a torka fájhat? Mit figyeljek?
2009. jún. 16. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ilyesmik, amiket írtál.Arc, fül, szemek dörgölése, fokozott nyáladzás, nyűgösség, hőemelkedés, nem evés, enyhe hasmenés...
2009. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem türelmetlen egy kicsit
2009. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok. Az első válaszolótól kérdezném hogy a szem és a fül dörzsölése az tényleg a fogzást jelenti? A kisfiam 8 hónapos és még nincs foga, de 2 hete állandóan a fülecskéjét dörzsöli, meg a kis orrát.
2009. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen.Összefüggenek az idegpályák.Nálunk elég vadul "pengeti" a fülét és a szemeit is dörzsöli.
2009. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy lepontozzátok a válaszomat.A válaszomat, ami saját tapasztalaton alapul és a doktorunk szakvéleményén.A választ, amivel egy másik anyukának a kérdésére válaszoltam, akinek segíteni szeretnék és aki direkt ezt kérdezte tőlem.Mert ennyi eszetek van.Szánalmas.
2009. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pontozáshoz írom szerintem csak valaki szorakozik nem a szülök pontoztak le.
2009. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, mindenkit az eszéhez kell mérni. Én kérdeztem köszönöm hogy segítettél.
2009. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!