Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki nagyon hamar...

Van olyan aki nagyon hamar terhes lett a második babával? Pár hónapon belül? Nehéz volt pocakosan babázni?

Figyelt kérdés
Császár vagy természetes szülés volt?!
2009. jún. 16. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ismerősöm nővére januárban született meg, majd az édesanyja olyan hamar teherbe esett, hogy a bátyja még az év decemberében megszületett. szóval előfordulhat. mind a ketten természetes úton születtek.
2009. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igaz hogy nálunk 10 hónap múlva fogant de simán született mind a kettő és a babázós időszak az elején nehéz voot de most már nagyon jó jelenleg a kicsi lányom 2.5 éves ja és várjuk a harmadik babát aki augusztus végén érkezik elvileg és a nagy lányzónk pedig 4 éves
2009. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2008. február elején született a nagyobbik, és 2009 február végén a kisebbik. Nagyon nehéz volt a második pocakos időszak, és a babázás eleje is, mert semmilyen segítségem nem volt. Mindent én csináltam. De mégse bánom, mert gyönyörű, okos, ügyes gyerekeim vannak, akik nagyon boldoggá tesznek. Persze anyagi oka is van, hogy így akartam, mert így úgy tudok hamarabb visszamenni dolgozni, hogy a gyerekek ezt nem sínylik meg, ugyanis a kicsivel kivárom a két éves kort, így a nagyobbik is három éves koráig itthon maradhat. Mindkettő természetes volt, semmilyen egészségügyi problémám nekem, vagy a gyerekeknek nem származott abból, hogy viszonylag hamar teherbe estem. Mindkettő néhány nappal túlhordott volt, tehát koraszülés sem volt.
2009. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!