Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek szoktatok adni...

1 évesnek szoktatok adni sajttal töltött pulyka/csirkemellet amit csak ki kell sütni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2012. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 évtől alkalmanként én mirelit magos csirkemellet adtam, azon látszik, hogy hússzeletből van, nem húspépből.


ha találsz olyan márkát, ami biztosan jó minőségű, akkor nyugodtan adhatod.

2012. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mélyfagyasztottat?

Nem. Igaz nálunk allergia miatt a sajt sem mehetett még egy évesen, de a mélyfagyasztott panírozott húsok 95%-a szójafehérjét is tartalmaz, így ilyet abszolút nem is veszek, mert arra is allergiásak.

Vegyél csirke mellett kockázd fel, süsd ki egy kicsit, tegyél hozzá pl. főtt brokkolit, rá a reszelt sajtot és be a sütőbe. Irtó finom!

2012. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hopp, mellet* :o)
2012. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Soha nem adtam ilyen kész vacakokat. Csak olyant,amit én készítettem. Egy évesen már azt ették,amit mi. Csirkemellet mi sem eszünk,.de ők is kiköpték,csak csócsálták a szájukban,mert nem lehet lenyelni,olyan száraz.
2012. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én adtam, nekünk a Sága termékek jöttek be, színhús, finom.
2012. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az enyém 1 évesen még nem tudja ezeket megrágni. Semmi panírozott ételt, azt sem, amit én csinálok neki.

Igazából tényleg van olyan márka, ami színhúsból van, azzal lehet próbálkozni, viszont a formázott pépeket nem javasolnám. kb 40-50% hús van benne, a többi meg.... pfff... ki tudja mi?! :D


Mi szinte csak csirkemellet eszünk, ha jól van elkészítve, akkor nem szárad ki és sokkal egészségesebb, mint a vörös húsok.

2012. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam, mert magunknak sem veszek. Drága és ki tudja, miből van?! Inkább én csinálok rántott csirke vagy pulykamellet.

Nem mondom, hogy soha nem fogok neki adni, mert kerülhetünk olyan szituba, hogy gyorsan kell valami ebédet összedobni és ez a leggyorsabb és legegyszerűbb, de azért törekszem, hogy ne sok ilyet egyen majd.

2012. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt gondolom, mint az utolso. Bar nem az ara miatt, inkabb, mert egeszsegtelennek tartom. Meg baba elotti idoszakban vettem neha, elfelejtettem a markajat sajnos, jo minosegu volt, de hat megis tele van izfokozo, tartosito, stabilizator, esetleg aroma (nem termeszetes, csak azonos). Terhesseg ota probalok osafigyelni, inkabb akkor en fozok. De, ha veszel, inkabb olyat keress, ami dragabb es kevesebb mu dologgal van tele.
2012. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!