Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor alussza át az éjszakát?...

Mikor alussza át az éjszakát? Nincs valami trükk amit be lehetne vetni.

Figyelt kérdés
Kisfiam 6,5 hós.Tápszeres + amit megeszik.Éjjel csak megébred,nyöszörög,dobálja magát,hasra fordul,és reggel 5-kor eszik.Próbáltam már hagyni hátha visszaalszik de akkor elkezdett keservesen sírni.2,5-3 órát alszik egyhuzamban.Én már kivagyok teljesen.Napközben sem alszik sokat.2x0,5-1 órát.
2009. jún. 16. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyémek 3 hónapos koruktól átaludták az éjszakát.

Este adj neki húsos főzeléket, és utána a tápszert! Mert ennyi idősen este csak a tápszer nem elég neki. Hajnalban meg ne adj neki tápszert, csak vizet inni.Lehet, hogy csak szomjas. A víz kicsit eltelíti a gyomrát. Adhatsz neki langyos vizet is, azzal jobban be tudod "csapni". A fiamnál én is így csináltam. Hamar rájön, hogy nem érdemes felkelni korán.


A sógornőm nem vetette be ezeket a "praktikákat", és a mai napig felkel a lánya éjjel kakaózni. Pedig már iskolás.....

2009. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nalunk 10 honapos a kislany, es gyakorlatilag negy napja egyaltalan nem alszik... amugy is legalabb haromszor kelt, de most van, hogy nyolcszor. Amiket nekem mondtak, hogy masnak bevalt:

3 orankent ejszaka, akkor is etessem meg, ha nem ebred fel

ha felebred apa menjen visszafektetni, mert töle nem var etetest

rakjuk kettönk köze, hadd aludjon ott

este hagyjuk egy oraval tovabb ebren, es egy oraval kesöbb kapjon utoljara enni

2009. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom cumizik, így ha éjszaka felébred visszaadom neki a cumit és elalszik.

Esetleg próbáld ki, hogy vizet adsz neki, biztos megunja majd.

A másik, hogy egy ideig amikor éjszaka felkelt enni, akkor én be is pelenkáztam, amikor ezt elhagytuk hamarosan már fel sem kelt. Lehet, hogy nincs összefüggés, de fura.

Most lesz 15 hetes, anyatejes, 10 felé elalszik és reggel 5-6 körül jut eszébe, hogy kiköpdösse a cumit, de ilyenkor még visszaalszik és csak reggel 7-kor eszik.

2009. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam lassan 8 hónapos és kb 4 hónapos kora óta nem alszik rendes. Éjjel vagy 4-5X felébred, hiába próbáltam ki mindent. Adtam neki főzeléket, tejpépet, nem jött be semmi. Azt is próbáltam hogy később altatom el mint szoktam, de hiába. Én már hozzászoktam magamtól kelek fel mielőtt ő felébredne és azt várom mikor kel fel:)

Szóval hónapok óta alig alszom , de sajna ez van. Egyszer csak átalussza az éjszakát.

2009. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!