Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tegyek, hogy rávegyem a...

Mivel tegyek, hogy rávegyem a 3,5 hónapos fiamat, hogy hason fekve is meglegyen?

Figyelt kérdés
Nem szeret hason lenni, mert nem tud nézelődni.Így 5 perc után sírni kezd. Szeretném, ha rendesen megpróbálná emelni a fejét, de csak oldalra fordítja és sír. Már volt, hogy szépen megemelte magát és rátámaszkodott a kezére, de borzasztóan lusta. Hátról már oldalra tud fordulni és ha hasra teszem akkor szintén megpróbál forogni, ahogy dobálja a kis popsiját. Nem kéne neki már rendesen megemelkednie? Nem akarom siettetni, csak néha megfordul a fejemben, hogy valami baj lehet.
2009. jún. 16. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj. Az én lányom is utált hasalni. Zengett a haz olyankor az ordításától.

Amikor hasra fordítod, beszélj hozzá, tegyél elé valami kedvenc, vagy új játékot, így egy picit leköti a figyelmét. Minden nap próbáljátok, meglátod egyre hosszabb időt "kibír" így.

Ha pedig már forgolódik, kúszik, mászik, meglátod, már akkor is hasalna, amikor nem kellene:D

Nálunk azóta hason fekve kell pelenkázni, öltöztetni:D

7,5hós kislány anyukája

2009. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni. Egy ideig az én lányom is lusta volt. Addig volt hason, ameddig átmasszíroztam a pici hátát. Majd magától megszereti. HA meg már ilyen ügyesen forgolódik, olyan nagy baj nincs.
2009. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hónapos, hátról hasra fordul és amint ez sikerül, jön az ordítás, mert nem szerti a hason fekvést.Ha hasra fektetem, akkor sem marad el, egyszerúen utál hason lenni.
2009. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most 4 hónapos és már szépen emeli a fejét hason,habár hamar elfárad.És már forog is hártól hasra,és hasról is hátra de azt csak néha.Úgyhogy lehet lassan nálatok is megoldódik magátóla helyzet a nélkül hogy bármit is kéne tenned.
2009. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!