Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a lányom a héten...

4 hónapos a lányom a héten kezdtünk almával mivel kell folytatnom ami nem terheli meg a pocit mert eléggé hasfájós még?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
6 hónapos korig nem szabadna hozzátáplálni, ha még hasfájós is, akkor főleg miért terheled szegényt? Anyatej vagy ennek hiányában tápszer való neki. Ne siesd el, sok későbbi problémát okozhatsz ezzel neki.
2009. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tápszeres és mindig nagyon éhes ezért kezdtük el a tápszertől jobban fáj neki mint az almától
2009. jún. 16. 08:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
AZ alma nem terheli... de mindenesetre fog, erre érdemes figyelmni. Alma után őszibarack:)
2009. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább őszibarackot adj Neki, Én is azt adok a 4 hónapos kislányomnak, mert az alma fogja a hasat. Vagy, adj Neki alma-őszibarack keveréket. Az semleges, nem bántja a pocit elvileg.
2009. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én élek,ott sàrgarépalével szoktak kezdeni.

Gondolom az sem àrtalmas.

Illetve körte.

Végül is amire felvan tüntetve négy honapos kortol(màr ha készen veszed)azt mindet kaphatja.

2009. jún. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is tápszeres volt, (ok, hasfájás nélkül) de széklete örültem ha egy nap egyszer volt...

Nem volt még 4hós már almával elkezdtem a hozzátáplálást, aztán alma-őszi, alma-sütőtök, alma-s.répa, mindennap mást és mást.

Ma már 8hós és napi többszöri széklete van...

Nekünk segígtett a hozzátáplálás.

Ja és én a készen kapható bébikajákról olvastam, hogy melyik hónapban mit lehet adni már...

2009. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Köszi a lepontozást, nagyokosok. Nem én találtam ki, hogy káros a korai hozzátáplálás.

Ha nem vált be a tápszer, akkor át kell térni másik fajtára.

2009. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! ez az őszibarackos, barackos tipp ugye üveges kajából értendő?????? Ha valaki visszaírna, örülnék. Nekem is most 4hós a lányom. Érdekelne. Én almát nem adok, míg nem lesz friss, idei alma. De a banánt nagyon szereti, 3-4 cm hosszúságú darabot megevett már a 3. nap, kevéssel kezdtük, félnél többet nem szabad nekik adni. A friss sárgarépa levét is szereti. Most fogom neki adni főve majd. 4-5 napja próbálom a főtt krumplit tápszerrel pépesítve. (nem újkrumplit!!!! mert hasmenést csinál). sok sikert!! Engem is érdekel milyen friss, nem üveges ételt adhatnék még neki!
2009. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 4 hónaposak vagyunk,fele anyatej,fele tápszer.Mi répalével kezdtük,nagyon ízlett neki,utána főtt répával.Az alma nem ízlik neki,azt nem fogadja el.Amit az utóbbi napokban imád,az a sütőtök.Szerintem próbáld ki a répát,nekem a védőnő mondta,hogy azzal kezdjem.
2009. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi 4 hosak vagyunk, és 3 hosan kezdtem a hozzátáplálást, ugyancsak a tápszer miatt. Mi alma, öszibarack, krumpli, körte, birsalma, sütötököt kostoltuk eddig. Viszont minden nap megiszik 2 dl gyümölcslét is. Öszibarackot iszik inkább, ritkán adok neki alma-narancslét, alma-körtét. Igy biztos, hogy nehezebben fogja meg bármi is a pocakját. Mi azért kezdtük korán a hozzátáplálást, mert a tápszertöl egy héten, csak kétszer volt széklete. Az is ugy hogy glicerines kup melett még tornáztattam, és lázméröztem. 2 hos korátol tápszeres a mildibé 1-et eszi.
2009. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!