Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire "kell" sűrűre készíte...

Mennyire "kell" sűrűre készíteni a Sinlacot?

Figyelt kérdés

A dobozon található útmutató szerint 150 ml-hez 5-6 evőkanálnyi port kell adni. Ez púpozott vagy csapott kanalat jelent? Olyan kell, hogy legyen az állaga, mint a tápszer, vagy mint a tejbegríz?

A Sinlacot is kóstoltatni kell?


2009. jún. 15. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
mint a tejbegríz
2009. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb. mint a tejbegríz, de pl. az én lányom az ilyen sűrűségűt megette, aztán kihányta az egészet, sajna. A doktornő azt javasolta, hogy kóstoltassam vele hígabban és fokozatosan sűrítsem be. Így már jól bevált. Sütőtökhöz, sárgarépához, őszibarackhoz, almához stb-hez is kevertem belőle, úgy is nagyon szerette később.
2009. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2009. jún. 15. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
én is tejbegríz állagúra készítem, nem kóstoltattam, és általában gyümölcsöt keverek bele. De nagyon jó főzelék sürítőnek is pár kanállal.
2009. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 200mi vízhez cumis üvegbe 11-12 tápszeres kanállal rakok és a fözelékes cumi lyukát fórro tűvel ki nyulitottam
2009. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ma adtam először szoptatás után.

50 ml vízhez 2 evőkanálnyit.

Még csak ismerkedtünk :)

Kb 5 kanállal evett belőle. Kicsit talán lehet az enyém is hígabb volt. Én csapottan mértem.

2009. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többieknek is! Én tegnap este kóstoltattam először. 50ml vízhez 2 csapott evőkanálnyit tettem, de nekem nagyon hígnak tűnt. Majd ma megpróbálom sűrűbbre.
2009. jún. 16. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!