Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez természetes? Babám durván...

Ez természetes? Babám durván csapkod, rugdos, a kezecskéjével csíp, mar szoptatás közben is, mindig.

Figyelt kérdés

5 hónapos és nagyon erős baba.

De miért ennyire durva? Ez természetes?

Tudatosan fogja meg a kezemet, majd durván csíp, mar, karmol, csapkod. Hihetetlen.


2009. jún. 15. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Háát, én még ilyet nem tapasztaltam. (3 gyerek).

% hónapos kicsim néha "ráharap" a mellemre, (nincs foga még) csibészségből. Ilyenkor határozttan rászólok, hogy a hangomon is hallja, hogy ez nem helyes. Akkor abbahagyja. Néha a kaja hevében csapkod, mert gyorsabban enne, de ez egy-két mozdulat.

2009. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocs, a % helyesen 5...
2009. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

HI-HI :D


akkor nem csak az én 5 hós kisfiam ilyen?

Már azt hittem egy agresszív gyereket neveltem :)

félre téve a viccet


szerintem normális dolog, ők még nem tudják hogy ez nekünk fáj, bár én szoktam neki mondani, hogy ez fáj anyának de nem nagyon érdekli

ő is nagyon erős kisbaba és ugyanazt csinálja mint a te fiacskád, ebből gondolom, hogy természetes

főleg akkor szokta ha mellette fekszem és akkor kell fel olyan pofonokat kapok, hogy a lélegzete is leáll néha

remélem kinövik


jó babázást

2009. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

előző vagyok

bocs

az én lélegzetem áll el

:D

2009. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
az enyém 9 hós,de ö is fojton pofoz(2kézzel),hajam tépi,rugdalozik meg ijenek!de ahogy megfigyeltem a vele egykoruak is ezt csinálják!
2009. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Az én kis "drágám" is ezt csinálta, pedig ő nem is olyan erős alkatú, kis vékonyka de szoptatáskor bizony nagyon résen kellett lennem, mert harapott, játék közben is durvácska..

Most másfél éves,de még mindig nagyon nagyon kell figyeljek,hogy nem harap e meg a nagy mászásban, vagy nem fejel e le, üt e meg...eleinte rosszul esett, de már nem. Mert ő még kicsi és nem érti mi a baj a mozdulataival.

Igyekszem távol tartani az ilyen durva mozdulatait magamtól, és mindig fel vagyok készüléve a "támadásokra" :)mert szenvedni azért nem szeretnék..ja és mindig elmondom neki szomorú arccal, hogy fáj amit csinál..érti nagyjából, de ha hisztisebb, nyűgösebb akkor még magát is megcsapkodja néha, szóval akkor mondhatok én akármit neki.

De 5 hósan még pláne nem tudja szabályozni sztem a kis erejét egy baba.

Erősködik, próbálkozik...vannak ilyen alkatok.

2009. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Lányom is ilyen volt, és mikor én is rákérdeztem erre, azt a választ kaptam, hogy ne legyek olyan kényes, a baba nem haraphat, csíphet akkorát....

Hadd ne mondjam, mindig tele voltam foltokkal, karmolásnyomokkal, sebhelyekkel...

Próbáltam leszoktatni, szépen, csúnyán, sehogy nem ment...

Elmúlik, kitartás:-)

2009. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
8 hónapos a kisfiam, nálam is állandó vendég a kékfolt és a karmolásnyom, az utóbbi főleg a nyakamon és az arcomon! Kitartás!! :)
2009. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugtattatok! Csak nekem kicsit furcsa ez a durvaság egy ennyire pici emberpalántától.

Mégegyszer köszönöm!

2009. jún. 15. 19:31
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Az enyém is ilyen volt és teljesen normális.

Valahogy ő mindig megküzdött a ciciért :DD Igaz, hogy nem volt vetélytárs, de azért ő mindig jól megmutatta.

A lényeg: teljesen normális :)


Már nem szopik ugyan, de minden másban ugyanolyan Hú-Bele-Balázs, sztem kösd fel a katyád :D

2009. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!