Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki maga főzi a főzelékeket...

Aki maga főzi a főzelékeket kb 6-7 hós babájának az ugyan azt adja vacsira mint ebédre? VAgy egy nap nem kap kétszer ugyanazt?

Figyelt kérdés
Enyém 3x eszik mást a tejen kívül, gyümi délelőtt és ebéd és vacsi és fürdés előtt főzi. De annyira kevés egy adag hgoy annyit lehetetlenség főzni. Adjak mást és másnap a maradékot az előzőből vagy eheti ugyanazt? Ti hogy csináljátok?
2009. jún. 15. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adom neki ugyanazt aznap.

8hós baba anyukája

2009. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár az enyém már nagyobb,de én azt adom neki vacsira,ami az ebédről marad.Annyit főzök hogy vacsira is jusson.Ha esetleg van más,akkor az ebédről maradt főzit elteszem másnapra.
2009. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ.A zöldséget megpárolva ellehet tenni a hűtőbe egy-két napra,de a kész főzeléket nem ajánlatos,főleg ilyen melegben.
2009. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én van hogy keverem a zöldséget gyümivel. És 2x kap tápot reggel , délelött majd van úgy hogy délkörül is és 4 óra mulva is fözit kap + víz majd este sinlac.
2009. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16b 38 -as vagyok nem tul értelmes 2x táp, 2x fözi, este sinlac
2009. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!