Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoljak az ovosnak mik a...

Szoljak az ovosnak mik a tapasztalatok? 38,7 a láza ( leszámitva) a 8 hónapos babámnak . Majd kúp után lemegy és késöbb vissza így csillapitom reggeltöl.

Figyelt kérdés
Kícsit bágyadt más tünet még nincs ,de most töri át a foga az ínyt. A családba voltak megfázva rokonok akik beűltek hozzánk mostanában.
2009. jún. 15. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel és mond el neki mi van. Ő majd eldönti, hogy akarja-e látni és mikor. Lehet, hogy még ma megvizsgálná, de lehet hogy csak holnap és az is lehet, hogy azt mondja, hogy várjátok meg a holnapot és csak akkor vidd, ha még mindig lázas. Nekem azt mondta az orvos, hogy ő biztos ami biztos megvizsgálja a gyereket, mert lehet, hogy tényleg csak a fogától van, de lehet, hogy nem.
2009. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen köszi én is így gondolom . most alszik a baba de ha felébred intézkedek.
2009. jún. 15. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb megmutatni. Mi is így voltunk, aztán fülgyulladása volt, pedig napközben nem is látszott rajta, hogy beteg. Kicsit türtyös volt, folyt az orra, de semmi egyéb.Vidd el dokihoz, jobb félni, mint megilyedni...
2009. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
voltunk! megnézte a vízeletett de jó volt. Talán a torkát találta pirosnak majd az kiderül holnapra. Tegnap voltunk vendégségbe jól meg nyuzták és inkább az lehet a gond. Pedig figyeltem az alvásra stb. és fürdésre itthon voltunk Igaz reggel 9-ig aludt.Szerencsére ma jókat aludt és délután ota nem is lázas.
2009. jún. 15. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!