Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnam lent tartani a...

Hogyan tudnam lent tartani a lazat? Egesznap sir mert lazas most lement neki igy olyan mint maskor!

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
szia nekem a germicid kúp+hűtőfürdő vált be!
2009. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a mi dokinőnk azt mondja hogy felváltva használjuk a germicid kúpot és a nurofen szirupot, de csak 38 körül, vagy felett

39 felett hűtőfürdő is kell

2009. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is lázas pont most írtam ki egy kérdést neked mi a tünet hány hós?Nekem is vissza megy a láz egy ídö után én babám nem sír de aluszékony.Én is gondolkozok a hűtö fürdö + kúpon mert akkor talán hosszab ideig láztalan
2009. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban kétféle csoportba tartozó lázcsillapító gyógyszert használunk, az egyik csoport a paracetamol tartalmú, a másik pedig az amidazofen, noramidazofen tartalmú. Ugyanazon csoportba tartozó készítményt 6 óránként szabad ismételni. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy pl. ha reggel 8-kor alkalmazunk paracetamol tartalmú készítményt, akkor legközelebb délután 2-kor adhatunk. Közben azonban ismét felszökő lázra például 11-kor adhatunk amidazofen tartalmú szert, amit délután 5-kor ismételhetünk. Ezzel a módszerrel elérhetjük, hogy 3 óránként tudunk gyógyszert adni a nehezen csillapítható lázra is. Az alkalmazott készítmény kiszerelése pedig attól függ,
2009. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lázcsillapítás sikere legalább fele részben azon múlik, hogy kellő folyadékot itassunk a kis betegünkkel, bármilyen gyógyszer csak így hatásos. A kínált ital ne legyen szénsavas, leginkább a tea javasolható, vagy rostos gyümölcslevek, ne legyen se túl meleg, se túl hideg. A beteg gyermek esetleges étvágytalansága miatt ne aggódjunk, könnyen emészthető, diétás étel javasolható, és csak annyi amennyit a beteg kíván.
2009. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
10honapos a babam,de iszonyat egesz nap lazas,ugy sajnalom.Koszi a valaszokat
2009. jún. 15. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:
hogy vagytok ? Kíváncsi vagyok? Volatok orvosnál?Én babám 8 hós de már délután ótta nincs láza szerencsére.
2009. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendes vagy!hat a tegnap katasztrofa volt,egesz nap 39koruli laza volt es alig tudtam levinni.Ejjel kb orankent felsirt.Reggelre nem volt laza,fel7kor kel es most ujra alszik.Minden jot
2009. jún. 16. 08:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma 11kor visszuk a dokihoz mert elobb nincs idopontja.jo mi? :S
2009. jún. 16. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!