Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál már 3 hónapos babátok?

Mit csinál már 3 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 2 hónapos volt mikor az oldaláról a hasijára fordult,de ezt valamien okból már elfelejtette,ritkábban csinálja,a fejecskéjét is szépen tartja,dumál szinte egész nap.A ti babátok mit csinál?
2009. jún. 15. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
SZia! Nekem most lesz 3 hónapos,, kb. 2-3 hete az oldaláról a hasára fordul, de nem jött még rá hogy a kis kezét hogyan húzza ki. Karban feküdni egyáltalán nem akar, elkezd ordítani,csak ülni akar ölben. A fejecskéjét már régóta stabilan tartja. Sokat gügyög, mindig mosolyog főleg alvás után. Ja és egyfolytában eszi a kezét.
2009. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 13hetes, 2-3 hónaposan vette észre a kezét, azt nézegette, egyfolytában rágta, mosolygott, sikongatott, dumált. megfogott tárgyakat
2009. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen kézrágás az nekünk is megy:)Jah meg nyálaskodik és nem igazán szeret feküdni sem,inkább ölbe tartjuk hogy nézelődjön
2009. jún. 15. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
az enyém 12 hetes, minden útjába kerülő rongyot megrángat, megrág, folyamatosan vigyorog, és ő is utál kézben lenni, de ha fel is veszem, csak függőlegben akar már lenni. hátról oldalra fordul egyelőre, az apja szerint egyszer hasra fordult, de azt én nem láttam, úgyhogy nem hiszem el.:) a fejét tartja ő is, bár ha ébred és még kómás, időnként elfelejti. csörgőket rágókát megfogja. ás szintén dumál egész nap, üglü aglü. nyújtogatja a nyelvét, kaja közben poénból kicsorgatja a tejet a szája szélén majd vigyorog. folyamatosan csorgatja a nyálát. berregő hangot ad ki, és közben fröcsköli előre a nyálát. ezt 3 napja, ez a legújabb, már a sírásba is bekombinálja. :D
2009. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!