Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babád miket eszik?...

8 hónapos babád miket eszik? Van olyan zöldség-gyümölcs amit nem fogad el többszöri kóstolásra sem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag mindent és bármennyit képes enni. Nagyon jó az étvágya. Nem volt még olyan étel amit ne evett volna meg az utolsó kanálig. Remélem ez a későbbiekben is így marad és nem lesz válogatós!
2012. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7 és fél hónapos a fiam. Spenótot kiköpi és a cukkini is a pofámban landolt:)
2012. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Cukkini.

Moira a Te babádnak nem jön még a foga?

2012. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lányom nem szerette a célkát, még úgy se, ha főzés helyett alufóliában megsütöttem és úgy édeskésebb - ha megérezte az ételben, már nem is kellett neki egyáltalán. Ő kicsit válogatósabb volt mint az öccse, a lánykámnak néha trükközni kellett, de adu-ász volt a zöldségfélékhez a fokhagyma, ha tettem bele kicsit, akkor bekebelezte azonnal.

A fiam viszont minden megevett, és minden mennyiségben. Azzal viccelődött a család, hogy ha fáradtolajat kapna, azt is ledöntené jóízűen. Ő aztán jóízűen elfogyasztott tényleg bármit-bármennyit-bármennyiszer. Érdekes, hogy a nagy étvágya megmaradt, viszont válogatósabb lett, főleg 20 hós korától, mióta bölcsis.

2012. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csodálkozom én is, de nincs még egy darab foga sem. De nem is látszik, hogy jönne.
2012. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pont 8 hónaposak vagyunk és eszünk:alma,körte,banán,kekszek,krumpli,répák,csirkehusi,pulykahusi,zöldborsó,spenót,cukkini,brokkoli,sütőtök,rizs,vaniliás tejbeizspép.lehet, hogy kihagytam valamit,ezeket variálgatom egyenlőre,de nemsokára jöhetnek az újabbak.eddig elfogadott mindent,általában én főzök neki.
2012. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kislányom jövőhéten lesz 8 hónapos, és nagyon válogatós bébiételek tekintetében. Nem eszi meg őket bármilyen legyen az (hipp, kecskeméti,hamanek)stb. Egyedül azt eszi ami gyümölcsös, abból tulajdonképpen a tökön kívül mindent evett (eper,körte,birs,alma,banán,barack) Házilag készítve: mandarin,kivi (mag nélkül), szőlő (mag és héj nélkül). Nekem csak azt eszi amit mi eszünk ahogyan én készítem. Így fűszerszegényebben külön teszek el neki mindent.Remélem, hogy segítettem.
2012. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam 8hós, utálja a répát és a krumplit.Szabályosan öklend tőle.Havi egyszer elfogadja a paradicsomos ételeket. Találtam a Tescoban Ovko bébiételt,melyben nincs só, viszont ízesebb mint a többi, azt imádja.Nálunk tudom nem érdemes erőltetni, pont olyan mint apukája, eddig ugyanazokat utálja mint ő.
2012. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!