Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig púderezitek...

Hány hónapos korig púderezitek és olajozzátok babátokat fürdés után? Mikortól elég csak letörölni, és felöltöztetni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Eygáltalán nem ólajozom, ill hintőporozom, most 3 hónapos.

Csak az arcát kenem be a fürdetőkrémmel.

2009. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

"olajozom"

előző

2009. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

nem olajozom.

a hintőport általában szoktam, ilyen melegben meg főleg, de csak a hajlatokban

2009. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és mennyi idős korig (főleg ez érdekel). A fiam elmúlt 10 hónapos, neki még kell?
2009. jún. 15. 09:22
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Az nem kortól függ!!!!!

20 évesen is púderezheted a hajlataidat, ha izzadós vagy. :)


Este pancsi után , főleg a meleg pelusba, szórj a popójára hintőport!

2009. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
szia, az én fiam 6hós, sosem olajoztam, csak hintőpor a hajlatokra ha melegebb van egyébként megtörlöm és felöltöztetem.
2009. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

ha igényli, vagyis a púderezést, mert a hajlatokban kipirosodik, stb...akkor púderezzed. nincs olyan, hogy eddig "kell".

az olajozást meg csináld addig, amíg neked is és a babának is jólesik

2009. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

SZia!

most 7 hós a babám, és sosem olajoztam, púdereztem, így is nagyon szép, puha a bőre. Azonban most hogy ilyen melegek vannak/lesznek, a hajlataiba teszek egy kis púdert, de csak reggel, hogy napközben védjem az izzadástól. Szerintem ha 10 hós a babád és izzadós, akkor a hajlatait púderezd, nehogy kipálljon.

2009. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Majd 1 éves kisfiam és nem szoktam olajozni és hintőporozni. A hintőport amúgy sem ajánlják mostanában (minden kornak megvannak a maga szokásai), merthogy a nedvesség hatására ilyen kis golyócskákká alakul, nem tesz jót a babának (állítólag). Mi jól megtörölgetjük és felöltöztetjük. Nincs semmi baja a bőrének, nagyon szép :)
2009. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Szia! 6 hónaposak vagyunk, már nem olajozunk, bár mi fürdés előtt szoktunk, hintőport pedig csak melegben használunk a hajlatoknál.
2009. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!