Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Novemberi korababának "mit...

Novemberi korababának "mit kell tudnia"?

Figyelt kérdés
31. héten született. Baj, ha még nem forog semerre sem?
2009. jún. 14. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Korababáknák a korrigált kort kell nézni,ezek szerint ő most 5 hós.Nem előírás hogy 5hósan forogni kell,mekkora a súlya? Amúgy minden rendben vele?
2009. jún. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is novemberi korababák vagyunk:)28. héten születtünk.Azt mondják, fél éves korban szoktak elkezdeni forogni, de ha viszed utógondozásra, azért kérdezz rá.Igaza van az előző válaszolónak, a korrigált életkort kell néznünk a fejlődés megítélésében.
2009. jún. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Nekem is korababám van,csak ő januári.24 hétre született.

Van egy nagyon jó kis oldal:

[link]

Sok mindent megtudhattok a babákról és hasonló helyzetben levő anyukákkal beszélgethettek.Semmi lehurrogás,kioktatás,mindenki mindenkink jót akar.

2009. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz, mi nem vagyunk korababák, de csak 7 hónapos korában kezdett el forogni... Kb 2 hete... Mindennek eljön az ideje.. Persze, ha viszed dokihoz, kérdezz rá, csak azért írtam, hogy nem feltétlen van minden időhöz kötve.. Én is már kezdtem aggódni, hogy mi van, de az egyik ismerősünknél pedig abszolút nem is forgott a kiscsaj... Azóta 2 éves!! :)Semi baja!

Jó babázást!

2009. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!