Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi szokott lenni a belépő...

Mennyi szokott lenni a belépő a novemberi Babaexpora? Ha esetleg valaki emlékszik tavalyról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 5. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél, azon ott van a belépőjegy ára is!
2010. okt. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, én sem találom rajta az árat, úgyhogy kedves első válaszoló, ha olyan ügyes vagy, légyszi segíts nekünk is. Köszi.
2010. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
felnőtt 1600 ft, diák nyugdíjas 1000 ft
2010. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez mekkora ciki!!! GoogleChrome-ban néztem és ott nem lehetett görgetni. Ahogy irtad megnéztem explorerben és egyből megvan minden infom!!!

Köszi szépen! Eszembe nem jutott volna másik böngészőben megnyitni!

Szép napot!

2010. okt. 5. 10:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért ez elég drága! Vajon itt is szokott lenni olyan nagyon akciós Babakaja ami a Börzén volt? Pl Humana!
2010. okt. 5. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:

:))))

Erre nem is gondoltam, hogy más böngészővel nem látszik, nekem még görgetnem se kellett! Használjatok Operát, az a legtutibb böngésző!

Én is sokallom a belépőt, esetleg, ha levásárolható... Nem tudom, hogy szokott-e lenni bébiétel akció.

Nagyon akciós Humana 2-es tápszert meg desszertet a Brendonban tudsz venni, és oda ingyen is be lehet menni.

2010. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jogos a Brendon :) Amugy ma akarok pont oda menni. Már néhány válaszhoz irtam is, hogy nagy akciókban vannak a Humanák! Viszont azt nagyon bánom, hogy a bababörzén nem vettem több Tejpépet 429ft-ért!!! Csak azt még nem probáltuk akkor és nem mertem. Most biztos vennék vagy 10-et :)

Ja és ha jol emlékszem le lehet vásárolni,de nem tudom, hogy melyik standon.

2010. okt. 5. 11:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, én is írtam ma már válaszban a Brendont! Lehet, hogy drága áruház, de jó akciók szoktak lenni, érdemes figyelni. Vannak akciós tejpépek is, de nem a Humana, hanem Mildibé, 395 Ft.
2010. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A Mildibének van olyan ami gabonás és nem olyan sima? Érthetőbben: ami hasonlit a Humana Jo éjt tejpépjére? Ezt a fajtát szereti szerintem az állaga is közrejátszik ebben, de a Mildibéből amit vettem azt nem hajlandó enni.
2010. okt. 5. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!