Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babával sátorozni?

15 hónapos babával sátorozni?

Figyelt kérdés
Volt már valaki? Tapasztalatok? Nem kempingbe hanem egy nyaraló udvarán fogunk sátorozni. Itthon külön alszik, pár hete egész éjjel. Ott együtt fogunk aludni. Nem fogja megzavarni? És hogy korán világos lesz?
2009. jún. 14. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Én a sátorozást, úgy eleve emberi lénynek nem ajánlom...van pár rossz tapasztalatom...


A korai világos...hát hacsak nem deszkázzátok be az ablakot a lakásban akkor már észrevesz belőle valamennyit, mármint abból hogy nyár van és jóval tvább tart a fény....


AMúgyí ha nem vagytok messze a háztól, akkor nem lehet baj...mert esőben, vagy egy bepárásodott 40 fokos sátorban még egy felnőttnek se jó, nemhogy egy babának...de nem hinném hogy gond lenne, ha nyugodt a baba...

2009. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi szeretünk sátorozni a párommal. Itthon ha lehúzom a redőnyt akkor gyakorlatilag sötét van, a nyaraló pedig tele lesz, így oda nem tudunk bemenni aludni- nem is akarunk. De azért köszi:)
2009. jún. 14. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Hát én valamelyik nap hallottam a hírekben, hogy voltak ezek a nagy viharok, és, hogy sátorozott egy család, és megsérült a két gyerek a nagy viharban.:( Ha jön a vihar, jobban teszitek, ha beszaladtok a kicsivel a nyaralóba szerintem.De ha jó az idő nem sok gond lehet, ha kényelmes a fekhelye.
2009. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen csak jó időbe vállalkozunk a sátorozásra:)
2009. jún. 14. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerőseink egy évesnél kisebb gyerekkel mentek sátorozni, külföldre, tengerparti kempingbe.

Sátorozás alatt nem feltétlen a TESCO gazdaságos kétszemélyes ponyvát kell érteni.

Ők minden évben mennek, három gyerekkel, a nagyobbak ikrek, azokkal is voltak mikor egész kicsik voltak, nagyon élvezik, ők is meg a gyerekek is.

Mondjuk ők ilyen "vagány" család, nincs is ilyen nyafizás náluk.

2009. jún. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!