Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol fejezi ki a szeretete...

Mikortol fejezi ki a szeretetet egy kisbaba?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, mikor olel at szeretetbol, vagy ad puszit, de ugyhogy az nem betanult dolog, hanem valoban azert mert ereztetni akarja, hogy szeret minket.
2009. jún. 14. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 13 hónaposan kezdte, hogy megölel, megsimogat, megpuszil. A puszi persze még nem megy igazából, de aranyosan próbálkozik.
2009. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az én fima 10 honapos korátol nagyon bujos lett, 13 hos korától olelget és puszilgat, most 15 hos:)
2009. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 11 hónaposan kezdett el erősen ölelgetni és odateszi a száját megnyal:)
2009. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 15 hónapos és kb. 2 hete alig mindig rajtam lógna, és csak nyalná az arcom. Nagyon édes, és úgy szoritja a nyakam, hogy szinte vörös lesz a fejem:))) Ez vicc volt,de valahogy most jött rá, hogy ragaszkodjon hozzám? Vagy nem is tudom.
2009. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 13 hós,és kb.3 hete mutatja ki.Megölel,és rám hajtja a fejét.A puszi pedig egy kis harapás.Imádom...
2009. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
10 hósan kezdett ölelni :)
2009. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyéves lányom nem rég kezdte, hogy csak úgy odajön amikor mondjuk ülök a földön, beleül az ölembe, megölel és odabújuk hozzám. Majd elolvadok. :)
2009. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor meg van jo par honapunk hatra. Csak 7 honapos a fiam. Meg csak "kihasznal":-)Mar nagyon varom, ezt a pillanatot. Biztos, en is el fogok olvadni:-)
2009. jún. 14. 22:45
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
7,5 hós fiam mikor a mamija heti kétszer jön , átkapaszkodik, körbefonja a nyakát,úgy öleli, vagy az én ölemből nyúl felé,megsimitja az arcát! Nagy ritkán én is kapok ilyet, de gyakoribb, mikor a pelenkázón puszilgatom, megfogja az arcomat, többnyire belemar, ugy húzza a sajátja felé! Ja, közben a bociszemeivel szugerál!
2009. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!