Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos korig fordulhat...

Hany honapos korig fordulhat elo a csecsemo ill. bolcsohalal?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnomnek az elmult napokban meghalt a 6 honapos kisbabaja,senki se tudja meg eddig hogy mi lehetett az oka majd ezutan fogjak kivizsgalni.Lehetett ez bolcsohalal??Vagy mar ahoz nagyobb volt?Annyira sajnalom mert o volt az elso babajuk es nagyon nehez a helyzetuk!Ugy talalt ra hogy elvolt kekulve a baby es mar nem lehetett rajta segiteni!Szornyu.....
2008. ápr. 14. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom szegénykét, és a szülőket is. A bölcsőhalál kb. egy éves korig előfordulhat sajnos.
2008. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jo eg!!! :(((

Nem jelzett a legzesfigyelo, vagy mi tortent, h szegeny draga mar kek volt :((((((

2008. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ez iszonyú tragédia,szegények.

1 évig bármikor előfordulhat sajnos.

Szerintem nagyon hasznos dolog a légzésfigyelő,én tovább mint 1 évig használtam,és most is fogom.Még a napközbeni alvásoknál is.

A bölcsőhalál oka ismeretlen eddig,és teljesen egészséges babáknál is előfordulhat sajnos.

Részvétem a családnak.

2008. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

En irtam a kerdest,hat azt nem is kerdeztem meg hogy volt e legzesfigyelojuk,de gondolom lehetet,de nem biztos!Amugy delutan tortent ill. akkor vette eszre az Anyuka hogy kek a baba gyorsan ment a helikopter,de mire a lelegesztetogepre raktak meghalt... :( :(

Annyira szornyu!!

En is epp kismama vagyok es elegge megvisel a dolog,de en is fogom figyelni a babat a legzesfigyelovel.

2008. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen borzasztó! :( 1 éves korig szokták ajánlani a légzésfigyelő használatát. Én biztosan fogom használni. 32 hetes kismami.
2008. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú történet, az énfiam 11 hetes, és el sem tudnám képzelni nélküle. Mindenkinek azt tanácsolom, hogy vegyen légzésfigyelőt, de legfőkébb azt, hogy TÁJÉKOZÓDJON, HOGY MIT KELL TENNI RIASZTÁSKOR!!!!! Vannak tanfolyamok, illetve az internetről le lehet tölteni egy bemutatót a lélegeztetésről és a szívmasszázsról!!!! www.babycontrol.hu oldalon a letöltések menüpont alatt!!!
2008. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!