Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem lehet inni 15...

Tényleg nem lehet inni 15 percig a chamomilla vulgaris bevétele után?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam. De ugyebár fel lehet oldani és így furán hangzik.
2009. jún. 14. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
nem lehet inni.
2009. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a patikus mikor vettem, hogy lehet inni, csak mentolosat nem szabad utána adni a gyereknek. De azt meg ugye úgysem adtam volna neki. Mi szoktunk inni utána és remekül hat.
2009. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Se elotte,se utana.Ez fontos!!!Egy kis kanal vizbe fel lehet oldani,ha meg nem tudja elszopogatni.A homeopatias golyocskaknal igy kell,mert kulonben nem er semmit.Nem lehet tv,mobil,szamitogep melle tenni(ami sugaroz)mert tonkre teszi.Ezt a patikusoknak tudniuk kene,akik ezzel foglalkoznak.Olvass utana.
2009. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk valamit! Mit akarsz inni? Ha vizet, akkor rögtön a bevétel után is megihatod. Ilyen hülyeséget még nem hallottam. Amúgy fél óráig ne egyél-igyál semmit(a víz kivételével)
2009. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez igy van.Kerdezz meg olyan orvost,aki hivatalosan homeopatiaval foglalkozik.Nem veletenul van az csecsemoknel,hogy egy pici vizbe lehet feloldani.Ha lehetne inni akkor nyugdtan bele lehetne tenni 1dl barmilyen folyadekba,es ihatna amig el nem fogy.Nem vitatkozok,mindenki ugy csinalja,ahogy jonak latja.
2009. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Bár a 3. válasza igaz? Előtte sem szabad? Én alőtte adok neki, csak utána nem.

A 4. válaszolónak üzenem, hogy nem én használom, hanem a kisfiam... :)

Még egyszer köszi.

2009. jún. 15. 12:38
 7/10 anonim ***** válasza:

14:59 es 20:16-os vagyok.Ezt talaltam:

"A homeopatias gyogyszert ne szabad azonnal lenyelni.Tanacsos a nyelv ala helyezni es ott hagyni elolvadni.A gyogyszer felszivodasa igy a leghatekonyabb.

Gyermekek eseteben,amennyiben szukseges,a golyocskakat keves vizben oldjuk fel es ittasuk meg.

A gyogyszer bevetele elott es utan lehetoleg 20 percig ne egyunk,ne igyunk es lehetoleg ne legyen semmilyen eros aromaju anyag nyoma a szajban (kave,dohany).

A homeopatias gyogyszert lehetoleg ne fogjuk meg kezzel,sotet,huvos helyen tartsuk.Ne tegyuk tuzo napra."

2009. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!
2009. jún. 17. 11:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm a felhomályosítást. Pedig direkt megkérdeztem a patikustól, hogy adhatok e inni utána a gyereknek. Még az a szerencse, hogy ő ért hozzá... Második voltam.
2009. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ime egy tortenet a patikus hozzaerteserol.

Kb 1 honappal ezelott bementem a gyogyszertarba,hogy homeos golyot vegyek alvaszavarra.A patikusnak goze nem volt arrol,hogy mit ajanljon.Elovette az ujsagot,atnezte milyen szerek vannak.Nem tudott kiigazodni rajta.Megnezte a szamitogepbe,az sem jott be.Vegul elkuldott azzal,hogy nezzek en utana.Szamtalan homeos szert arulnak abban a gyogyszertarban,csak eppen nem tudjak,hogy mire jo.Tisztelet a kivetelnek,mert jartam olyan helyen,es csak kerekedett a szemem,hogy a patikus sokkal tobbet tudott mondani rola mint maga az orvos.Es ettol a patikustol tudom ezeket a dolgokat.

2009. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!