Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett 10hós lányom...

Mi történhetett 10hós lányom eddigi szuper jó étvágyával?

Figyelt kérdés

Nagyon jól, boldogan ettünk eddig. Mindenféle kanalas ételt, gyümölcspürét, Sinlac pépet imádott, eddig. 5 napja semmit sem akar elfogadni. Kezdődött azzal, h a tápszerből alig evett. De úgy voltam, minden másból meg rendesen eszik, nem lehet nagy baj, ráadásul jól gyarapodik is. Most viszont szinte szó szerint értsétek, semmi nem kell. Ma reggel tápit evett, kivételesen eleget, mert tegnap déltől estig semmit nem evett. NA de azóta semmi.

Ti voltatok már így ennyi idejig? Látszott a gyarapodásán? Mi okozhatja ezt? Tanácstalan vagyok, és nagyon ki tudok borulni. És már kissé türelmetlen is...


2009. jún. 14. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
hallod nem tudom miért,de az én fiam ugyanezt müveli velem!eddig mindent megevett amit adtam neki,imádta a banánt!most meg?!könyörögnöm kell neki!eddig lazán bevágta az 1üveg bébi kaját,most boldog vagyok ha a felét megeszi.ez meg is látszik!eddig 1kg-ot hizott havonta...de most!25dkg!én sem értem mitöl van...csak tudd hogy nem vagy egyedül!ö 9 hós
2009. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igen! Tényleg nem semmi! MI kicsit taknyosak vagyunk, de annyira azért nem. :) MI is annyikat ettünk normál esteben, mint ti. Talán a foguk? De nem látok semmit az ínyén. Nem tudom...
2009. jún. 14. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a torka fáj, ha taknyosak vagytok, akkor megeshet. Mi most lábaltunk ki belőle. Eddig már eljutottunk odáig hogy megette a gyümiket, most megint kezdhetem előlről. 7 és fél hós.
2009. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az elsö vagyok!mi nem vagyunk most betegek,lehet a foguk az!nekünk márv 6hónapja megindultak,de még egy sincs sajna:(bár nagyon látszik az inyén hogy lassan lessz!a mai kajája eddig:1joghurt,fél tányér fözelék..és ennyi!rendesen lelkiismeret furdalásom van,ugy érzem soxor hogy éhezik..de nem akar enni akkor sem,ha könyörgök...
2009. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a torka lenne, akor lazas is lenne. Az en 9 hos fiam is 4. napja, hogy nem eszik semmit, csak tejet, a kanalat ne is lassa! Esetleg ha mi eszunk, abbol o is kostolgat, de csak par falatkat... Szerintem a fogacskak a vetkesek!
2009. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!