Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesti kismamik,3-6 hós...

Budapesti kismamik,3-6 hós babával, aki még nem ül hogy tömegközlekedtek?

Figyelt kérdés

Párom mondja miért ülünk itthon egész nap, miért nem megyünk be Pester csavarogni.

A hévre gondolom még csak feltudunk szállni, de a Margithídán a sok lépcsőn hogy cipelem fel a babakocsit, hazafelé pedig majd le?

1-es villamosra is képtelenség vele felszállni. Metrohoz sem tudom hogy vinném le a kocsit.


2009. jún. 14. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Kengurúval egyszerű.

Egyébként babakocsiva is, a mozgólépcsőn simán le tudsz menni, a busznál mindíg segítenek.

Én babakocsival+3 évessel kézenfogva rohangáltam keresztül kasul a városon, nem volt semmi probléma.

2009. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Helló gondolom Óbudán laksz,én cipelem a baba kocsit,és megkérek valakit,hogy segítsen mielőtt fel vagy leszállok. Esetleg kenguru.
2009. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én olyan helyre megyek ,ahová gyalog is eltudok jutni!Néha szoktam tömegközlekedésen utazni,de alig segítenek inkább végignézik,ahogy a kocsival küszködök!És inkább választom a gyaloglást!Néha meg kenguruban viszem!

2009. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eddig kenguruval közlekedtünk, de már kezd nehéz lenni. Babakocsival is elkezdtem a közlekedést, de mindig olyan útvonalat választok, ahol jár alacsonypadlós busz és oda simán fel tudom tolni a kocsit.
2009. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Mi kenguruzunk, azzal megyünk dokihoz és minden hová, amíg még bírom (6100gramm), voltunk kocsival is, eddig mindig segitettek, nekünk csak villamosozni kell inkább itt a közelben.

Az még szerencsém, hogy az Orcy park itt van kb 2percre és mi oda járunk csavarogni.

3,5hós a pici fiam

2009. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. jún. 15. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!