Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol tarthatjak a babak...

Mikortol tarthatjak a babak sajat maguknak a cumisuveget?

Figyelt kérdés

Hat honapos mult a fiam, tapszeres. Pici koratol kezdve szinte fekve szeretett enni, az olemben fektetem. A teas/vizes uvegen van fogo, azzal mar regen probalkozik, de a tejes uveget meg sohasem tartotta maganak, azon nincs is fogo.

Ma reggel nagyon ehesen ebredt, rohantam hozza a tejjel, mert a ferjem aludt (keso ejjel ert haza munkabol) es nem akartam, hogy felebredjen. Viszont wc-re is rohannom kellett, igy odaadtam a fiamnak az uveget, hogy egy percig probalja meg magatol szopogatni, hogy ne sirjon. Egy perc mulva mar rohantam is vissza es lattam, hogy szepen tartja maganak ket kezzel, alltam mellette es elegedetten evett, ahogy fogyott a tej, ugy emelte fuggolegesbe az uveget. Egy csepp sem ment melle.

Tehat mar kepes ra.

Viszont en szeretem, ha en etetem ot olben, mert szoptatni sajnos nem tudtam es igy legalabb osszebujunk kicsit.

Neki mi lenne jobb fejlodes szempontjabol szerintetek? Ha sajat maganak tarthatja es ehet onalloan, vagy ha tovabbra is en etetem?


2009. jún. 14. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Csináld ugy, hogy egyszer ő eszik, másodikra, vagy főleg este meg a karodba veszed. Egy idő után ugyis önállóan fogja tartani, de este had bujjon még anyuhoz kicsit.
2009. jún. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!