Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben segít a terpeszpelenka?...

Miben segít a terpeszpelenka? Ha nem használnánk milyen következménye lenne?

Figyelt kérdés
Ezt sosem mondja el az ortopéd orvos, csak hogy használjuk (elég mogrova). Még fél éves kor után is ezt mondta, pedig kiskorában is állandóan mennt volt neki. De még mindig nem tudom hogyan befolyásolja a babát.
2009. jún. 14. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csípőficam lehet a következménye, ha nem használjátok én úgy tudom.
2009. jún. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsétek már el, az alsóbbrendűként való viselkedést az orvosnál! Az orvosnak kutya kötelessége mindent elmagyarázni. Velem egyszer fordult elő egy hasnyálmirigy utlrahangnál, hogy az orvos nem akart magyarázni közben és utána, hogy mi az amit pontosan látott, de megmondtam neki, hogy az én hasamról van szó, tehát szépen mesélje, hogy mit lát és mi az ultrahang eredménye, mert különben nagy balhét csinálok.

A te gyerekedről van szó!


A terpeszpelenkát egyébként csípőficamnál használják, ahol egy fejlődési rendellenesség következtében nem megfelelő szögben csatlakozik a combfej a medencecsonthoz és a rögzítéssel ezt "forgatják" megfelelő szögbe, hogy így rögzüljenek a szalagok.

2009. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyit fűznék hozzá az előttem szólókhoz,hogy én úgy tudom,az is oka lehet,hogy nincs kifejlődve neki teljesen.

Mi is használtuk 2x6hétig.


Üdv 8hós baba anyukája

2009. jún. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 14. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk, Vajdaságban minden csecsemőnek hat hónapos koráig kötelező használni. Mi egy svédpelenkából és egy sima textilpelenkából "csináljuk".
2009. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!