Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos, tápszeres babám...

3 hónapos, tápszeres babám este 9-től reggel 9-ig alszik már kb.1 hónapja. Előtte is átaludta az éjszakát, csak egyre kintebb tolta az ébredést. Most 1 hete 5-6 között ébred. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem akarok telhetetlennek tűnni,de ... Napközben elég keveset alszik,max.fél órákat! Lehet, hogy kevés a tápszer már neki vacsorára? Kb.260 ml-t eszik akkor meg,napközben pedig 160 ml-.ket!
2009. jún. 14. 05:23
 1/4 anonim ***** válasza:

3 hónapos babának még a 260 ml is sok egyszerre.A lányom is kb. ilyenkor kel és ha többet adtam neki, akkor sem aludt tovább. Sőt, 2 hete egyre kevesebbet eszik. Ha reggel felébred, adj neki hamit, utána hátha visszaalszik még.

6 hónapos kislány anyukája

2009. jún. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok neki a 260ml,az én babám 8hós és most sem eszik meg este ennyit.

Amúgy mi is így vagyunk,korán kelős,de mondjuk este fél 9-kor már alszik.Napközben pedig kétszer alszik.

2009. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A miertjet sajnos nem tudom megmondani, de teljesen normalis es szerintem keszulj ugy, hogy lesznek meg ilyen korszakok boven.

A fiam ket honapos kora ota alussza at az ejszakat. Most het honapos lesz es minden honapban van egymas utan par ejszaka, amikor ebred. Egyszer volt huzamosabb ideig egy het, amikor minden ejjel ebredt, volt hogy negykor, volt, hogy mar kettokor. Szerintem nem a kaja volt keves, hanem akkor jott egyszerre harom foga. Sokszor nem is kellett megetetnem, eleg volt egy kis nyugtatas, tea, vagy viz es visszaaludt, volt, hogy megetettem es ugy sem aludt vissza.

Tudom, hogy minden baba mas, de a 260 ml tap szerintem kizart, hogy keves legyen neki. Azon csodalkozom, hogy birja a gyomra es nem bukja vissza, foleg, hogy ha napkozben 160-hoz van hozzaszokva, mert az o gyomruk meg nem tul tagulekony. A fiam mint irtam mar idosebb es igy is reggelire 210-et eszik, vacsira 240-et, kozben harom etkezes van, de az mar tejpep, gyumolcs, fozelek. Harom honaposan otszor evett 180 ml-t es mar erre azt mondtak, hogy jo etvagyu a babam, eleg nagy baba is lett belole.

De ha ennyit igenyel, akkor ennyit adj, sokat nem tudsz vele tenni.

2009. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én babám 2 és fél hónapos, este 9től reggel 8ig aludt 6 hetes korától. motanában meg reggel 6-7 felé ébred. én is ki akartam írni a kérdést, csak lehet pofátlannak tűnt volna azok előtt, akik még 3x kelnek a sokkal nagyobb babájukhoz. nekem 3-4 napja csinálja ezt, várok még vagy 2 napot, ha nem hagyja abba, akkor megetetem nappal gyakrabban. nekem anyatejes, de szerintem tök mindegy ebből a szempontból. lehet valamiféle fejlődési ugrás zajlik. szerintem adj neki minden kajakor egy 20assal többet, hátha megoldja, és visszavarázsolja sokáig alvóvá:)
2009. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!