Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a gyerekszoba vagy...

Milyen a gyerekszoba vagy milyen lesz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Gondolom amilyenre csinálod.
2009. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a ti gyerekszobatok bocsi
2009. jún. 13. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
:_))))Rózsszín mivel kislányunk lessz most lett kész a festés és (fehér meg fenyő szín) kiegészítők lesznek benne!A falra is festenek virágokat pillangót meg kisnmadarakat foszforeszálós festékkel ki lesznek húzva a kontúrok!34 hetes leszek a baldachin még a varrónőnél van! A Yiskben vettem pink dekorfüggönyt na azzal kereteztem a fehér függönyt nagyon szupi csajos szobát rittyentek:_))A 3 éves fiamnak verdát festetek a szobája falára!!
2009. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk halvány lazacszínű a fal és natúr fenyőbútorok vannak benne. Még nem tudjuk, hogy lány lesz-e v fiú, de később ennek függvényében válogatom majd ki a textileket, dekorokat.

Fú esetén zöldes lesz a sötétítőfüggöny és ebből a színcsaládból választok szőnyeget + bordűrcsíkot a falra. Lány esetén meg mályva vagy erőteljesebb lazacszín, esetleg narancsos árnyalatok sok fehérrel.

A falra már kiválogattam azokat a mesefigurákat, amiket felfestek :disney állatkarakterek - mert ez sztem uniszex ;) pl: bambi, oroszlánkirály, elefánt, macskák, nyuszik, madarak stb

2009. jún. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

10 hós kislányunk van. A szobája fala napsárga, a tapétacsík körben (nem tudom sose a hivatalos nevét) macikás, színes. A szőnyeg most van megrendelve, az is macikás lesz, nagyon hasonlít színben és mintában a tapétacsíkhoz. A bútorok fenyőből. A kiságy fölé falvédőt varrtam, báránykákkal, a pelenkázó fölött sárga alapon macikás zsebes tároló, szintén én varrtam, ahogy a falakkal és bútorral harmonizáló függönyöket is.

Vettem egy nagy műanyag "kincsesládát", tényleg olyan a formája, mint a mesebeli kincsesládáké, abban van a játékok nagyrésze, így a kicsi is könnyen kiveszi, amit szeretne, na meg összepakolni is könnyű este.

2009. jún. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak, a tapétacsík: bordűr.

Tudom, hogy off, de örülök, hogy ilyen kreatív mamák vannak. Nekem még sajnos nincs babám, de jó színötleteket kaptam a leendő szobához. :)

2009. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az enyém ilyen: [link]

It a képek mellett még azt is megtalálod, mit miért csináltam olyanra, amilyen.

2010. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!