Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Drága anyósom üzleti tehénteje...

Drága anyósom üzleti tehéntejet adott kakaóval 8 hos babámnak, lehet tőle baja? Csomószor mondtam neki hogy ne adjon, egy ideg vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 20:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
az enyém 9hónapos,és kétnaponta kb 1 cumisüveg kakaót(nesqik)benyom!nincs baja töle!amugy az anyos téma ismerös!ha én azt mondom hogy ne adjon neki pl:pörit,akkor tuti azt ad,és közben végig annak örül,hogy ha megtudom mit adott a fiamnak,akkor kiakadok!a gyogyi...:)
2009. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg semmi baja nem lesz tőle, a tejallergiát hamar észre lehet venni..

DE! Én azért kicsit "vitáznék" előttem szólókkal azügyben,hogy régen is ezt adták. A férjem is kapott gyerekkorában tehéntejet, a tesói is, és azok gyerekei is és most mindenki gyógyszert szed egész évben mert mindenki allergiás, a férjemnek asztmája is van, így nekünk orvosi utasításra tilos a tehéntej legalább 1,5 évig. Ha valakinél előfordul a családban allergiás beteg,akkor igenis vigyázni kell a tehéntejjel. És itt nem arról van szó,h. felnőttek/felnőttünk-e vagy sem. Persze,h. felnőttünk. Viszont hány allergiás beteg van?

Szerintem annyi tejtermék van,hogy simán ki lehet húzni 1 éves korig tehéntej nélkül is.De mindenki más és mindenki úgy neveli a gyermekét ahogy a legjobbnak látja.:)


Egy 8 hós baba anyukája

2009. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előttem sólóval

az én férjem is korán kapott tehéntejet, ráadásul nem boltit, és most súlyos, asztmatikus légúti allergiája van!

2009. jún. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
ne ijesztgességet ...attól h valaki kapott tejet korán és most allergiás de nem a tejre akkor honnan veszik ezt a baramoságot h a tejtől lett mindenre allergiás..ez nem bizonyitott.!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

De igen, bizonyitott...

Az en apam ekcemas a tehentejtol. Az, hogy valakinek nincs semmi baja tole az egy dolog. De itt arrol van szo, hogy minek kockaztatni valamit, amikor a mai vilagban mar annyi minden kaphato es annyi mindent lehet adni a babaknak...minek akor tehentejet tomni a gyerekbe, vagy 2 honaposan hozzataplalni? Annyi betegsegre hajlamosit, en nem mertem-merek kockaztatni. De mindenki maga dolga!

Jo egeszseget mindenkinek!

2009. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
utolsó tanulj meg olvasni..nem ekcémáról beszéltem...hanem allergia...pollen meg ilyen...stb..az nem bizonyitott h a tejtől vkinek pollenallergiája lenne...előtted szoló voltam
2009. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem lesz tőle baja,hidd el!!De fogadjunk, ha a Te anyukád adta volna, nem lett volna ekkora szád...és nyugodtan pontozzatok le, de igazam van!!!!!
2009. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!