Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Drága anyósom üzleti tehénteje...

Drága anyósom üzleti tehéntejet adott kakaóval 8 hos babámnak, lehet tőle baja? Csomószor mondtam neki hogy ne adjon, egy ideg vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy lesz baja!!
2009. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne baja?Az én gyerekeim is kaptak annak idején naponta,mind egészséges lett.
2009. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Nyugalom,nem lesz semmi baja.Barátnőm 8 hónapos korától kakaót adott vacsira a gyereknek,mert ne mvolt pénze tápszerre.
2009. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Semmi baja nem lesz. A baratnom kisfia 2 honapos kora ota tehentejet kapott, es most egy kis vasgyuro. Nyugi.
2009. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Baja nem hiszem h lesz max.kicsit szorulásos...azért fegyeljed....meg ezt Én anniyra úúúúúútálom mikor mondok vmit h ezt meg azt ne,tuttttti h az ellenkezőjét csinálják,már csakazértis....
2009. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
nyilvan nem jo a pocakjanak, de ne aggodj, baja nem lesz töle, maximum kis hasfajas. Nalunk ugyanez volt. Kislany gyakorlatilag meg semmit nem eszik, de azert a fagyit, tejszinhabot, es kolbaszt megkostoltatta vele, amikor erelyesebben megkertem ra, hogy ne adjon meg neki ilyeneket, akkor elbujt vele, es ugy adta neki a fagyit, amjd közölte: de hat izlik neki..... szerinted?
2009. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem.Védőnőm azt mondta,hoyg a tehéntej alergia elég hamar megmutatkozik,ki apró piros pöttyökben.Figyeld a babád egy darabig,és reméljük nem lesz semmi baja.
2009. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Semmi baja nem lesz tőle ne aggódj rajta! Ne idegeskedj, és ne ess neki anyósodnak, biztos, hogy jót akart. az ő idejében ez volt a természetes dolog. Mondd el neki, hogy te még nem látod jónak ezt , inkább legyen a közelben bármilyen joghurt vagy ilyesmi, amit odaadhat neki, aztán hadd örüljön, hogy tejterméket adhatott neki:-)
2009. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Szia!Mostanában azt mondják hogy 1 éves koráig várjunk a tehéntejjel.Az allergia miatt.De ha bele gondolunk régen már a pár hós baba is kapott tejet igaz vizezve de mind felnőtt.Szerintem nem lesz gond,de azért figyelj oda.A tejallergia miatt ami évekkel később jön csak ki.
2009. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sem lesz baja,de azért a kedves mamával el kéne beszélgetni,ha rád nem hallgat akkor a párodnak,hogy lehetőleg ne tegyen neked keresztbe.
2009. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!