Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy a babám 13 hetes,...

Baj, hogy a babám 13 hetes, és még nem tudja kinyomni magát hason? Csak a fejét emelgeti rövid ideig.

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 26.-án lesz 4 hónapos, de még nem igazán nyomja ki magát ha hasra fektetem. Sőt kifejezetten utál hason feküdni. A fejét emelgeti, de azon kívül semmi.
2009. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Istenem, ez komoly kérdés? Nézz már utána, hogy ilyenkor mit kell csinálnia, mert a következő kérdésed az lesz, hogy baj- e ha 14 hetesen nem jár?
2009. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét!

Miért kell mindjárt ilyen hangnemben válaszolni? Ha nem tudsz segíteni, akkor inkább ne írj semmit.

Lehet, hogy a környezetében már sok kisbaba kinyomja magát, az övé pedig nem, és tőlünk kér segítséget. Mi ezzel a bajod? Remélem csak rossz napod volt.

2009. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak nagyon köszönöm a segítséget, sokat jelentett nekem!!!!! Köszönöm, megnyudogtam!


A 2. válaszolónak azt üzenem, hogy remélem a gyerekével nem így viselkedik!!!!!!!!! Hisz a gyerekének is lesznek kérdései, amik talán hülyeségnek tűnnek, de számára fontosak!!!!!!!!!!!!

2009. jún. 14. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!