Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 4-5 hónapos babája is...

Más 4-5 hónapos babája is gyakran csinálja, hogy háton fekve az égnek emelgeti egyszerre a lábait?

Figyelt kérdés
Kislányom még akár éjjel is képes, álmában ezzel foglalatoskodni. Nem tudom mire vélni.
2011. jún. 22. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
természetes, születésüktől csinálják. könnyű a lábacskájuk. majd elhagyja... :)
2011. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csupán annyi, hogy már elég erősek a hasizmai, hogy ezt is tudja. Nem sokára a lábujjait fogja a szájába venni :) azért csinálja éjjel, alvás közben is, mert a mozgásfejlődés ezzel jár. ha majd megtanul felülni, felállni, álmában is megteheti néha :D
2011. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

bizony. :) az én babám 9hós és még mindig csinálja, ráadásul jól oda is csapja az ágyhoz,had remegjen bele.

az előző válaszolóval meg teljesen egyetértek, nálunk is felül álmában, meg mászik. nincs ezzel semmi baj :-)))) nagy cukik!

2011. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mármint: nagyon
2011. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a 2 hónapos leányzó is folyton égnek emeli a lábát, de már olyan is volt, hogy én tornáztattam neki és közben elaludt. :D
2011. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van, hogy mosogatok, kislányomból a kiágyban pedig csak két kis talpacskát látok az ég felé emelve :)Meg kell zabálni, olyan édes.

Most 6 hós, álmában nemhiszem, hogy csinálja :)

2011. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, csinálja. Amint leteszem az ágyba, lábak az égbe! :D Aztán úgy ahogy van, el is fordul oldalra, úgy alszik el. Vagyis L alakban. Nála ez hagyomány. :)

Amúgy nap közben úgy hintázik a szőnyegen jobbra-balra, hogy közben a lábait szorongatja. Meg mostanában pelenkázás közben is abba kapaszkodik. Ráadásul vinné a szájába, mert már nem egyszer vettem észre pelenkázásnál, hogy ahogy tartottam a lábát, egyszer csak már az ujjamat nyalogatta. :)

2011. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nemsokára a kokináját is cuppogni fogja.

Mert érdekes a talpa, mert a babák még nem fáradnak el ha a lábuk az egekben van:D Próbáltam leutánozni, hát sem nem volt édes a látványom:D sem nem volt egyszerű kivitelezni.

(a fiam nem nagyon csinálta, a lányom most imádja:D)

2011. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Enyém is csinálja és közben jókat pupizik, rotyizik :). Egyébként mindig mozog keze lába. Éjszaka takaró sosem marad így rajta.
2011. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi az a kokinája?
2011. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!