Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le a cicifüggö...

Hogy szoktassam le a cicifüggö fiamat az éjjeli evésről? Mert ha mást teszek a szájába jön a kiabálás.9hós

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Még sehogy, korai. Az én lányom majdnem 11 hós, mégis szopizik éjjel is. Ha már nem lesz rá szüksége, magától elhagyja, ne aggódj.
2009. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia


én meg azt mondom,h ha le szeretnéd szoktatni-tedd azt.tulajdonképpen ez volt a kérdés.elég nagy már-és,ha napközben kap eleget-akkor nem éhezhet meg,csak megszokásból kel fel..sztem.kiabálás???ki kell tapasztalni,ha egy adagod megeszik-tényleg éhes volt,ha csak bohóckodik,akkor nem.3 nap alatt túl lesztek rajta,csak ki kell birni.nincs tesója-aki nem tud aludni??

én a suttogó-módszerrel visszaaltattam-enyém is sirt-de 3.napon már nem ébredt fel hajnalban,csak 6kor.próbáld ki-érdemes most rászánni pár álmos napot-mint később hónapokig szenvedni..

na majd most jön a lepontozás,h milyen szivtelen anya vagyok-de az én fiam,már7-8 hónaposan 6ig aludt--sajna ma is csak addig.próbáld este jól megtömni vacsira-pl tejpép,va amit nagyon szeret....

2009. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!