Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg tud tanulni a babám...

Meg tud tanulni a babám egyedül elaludni külön ágyban?

Figyelt kérdés

Eddig ringattam,11 hós lesz.Most azt találtuk ki,hogy a a szobájában lévő kanapéra fekszem,így lát,ő meg az ágyábn van.Én eljátszom hogy elalszom,és ő még egy fél órát pörög-forog,aztán elalszik.Na ez egyszer este bejött.

Napközben besötétíthetek a szobájában,? Mert eddig nem tettem,hisz kézben aludt csak el.

Van esély hogy az előbb leírt módszerrel egyedül aludjon?

Mostanában ugyanis ahogy elaludna a kezemben,elkezd tolni el magától,és le kell rakjam az ágyéba,de ott meg felkel,mintha mi sem történt volna,és játszani,meg nézelődni akar,közben meg majd leragad a szeme.Ha ilyenkor simizem,dúdolok,sem számít.


2009. jún. 13. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk a kövi módszer vált be: Beteszem, odaadom az alvós macit, Jó éjszakát kívánok, és mutatom az ágyat, hogy feküdjön le. Azután szó nélkül elkezdem simizni. Sztem ez a lényeg, hogy ha fáradt, ellazul, és nem ébred fel a hangomra, vagy ha pörög, akkor sem szólok hozzá, nehogy játéknak vegye. Amikor látom hogy ellazut, nem simogatom, csak tartom egy hejen rajta a kezem, majd kb 2 perc múlva elveszem. Néha forgolódik, de csak ha felébred, megyek vissza, és simizem kicsit. Eleinte persze 1 óra is volt ez a játék, és volt hogy csak otthagytam, és sírva aludt el. Kb. 8 hósan kezdtük, most egy éves, és nemcsak én, de a párom, vagy a nagymami is el tudja így altatni.
2009. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!