Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai evés után mennyi...

Éjszakai evés után mennyi ideig próbáljátok büfiztetni babátokat?

Figyelt kérdés
És 4 hó körül is addig kell próbálkozni, mint újszülött korban? Vagy már ilyenkor kevesebb levegőt nyel? Cumisüveggel etetem és néha olyan nehezen büfizik.
2009. jún. 13. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először ugyanígy voltam én is, nagyon nehezen böfizett, tápszeres baba az enyém, aztán ahogy nőtt egyre jobb lett. Most 3 hónapos és nincs baj a böfivel. Eleinte mindig tovább kellett fognom.
2009. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak 1-2 hetesen voltunk igy,hogy az idöt néztem és 25 perc múlv böfizett,de ő akkor aludt.Mi 7 hetesen ettünk utoljára éjjel,de nappal hamar böfizett 4 honapósan,szinte rögtön. Most 14 hónapos.
2009. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
4hósan volt hogy szopizott, ahogy a vállamra tettem már aludt is, de böfi sehol. Én letettem a hasára és szépen aludt is. Vagyis nem nyelt ezek szerint levegőt.
2009. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 4 hósak vagyunk,nekem volt mikor 1.5 óránként szopott éjszaka.Hogy kiméljem magam,odavettem magam mellé az ágyba.Önkiszolgál,és nincs büfiztetés éjszaka,ez lassan 1 hónapja tart,de eddig semmi probléma nem jelentkezett belőle.Mostmár csak 2-szer eszik,mehet vissza kiságyba:)

Ha nem jön a büfi,azért ne tartsd fenn a gyerkőcöt éjszaka,majd kijön alul,vagy reggel felül...:)

2009. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
én este cumisüvegböl sinlac pépet adok ( cumit ki nyulitottam forro tűvel)így nem kell föl reggelig nem kell büfögtetni éjszaka
2009. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 5 percig várok, hogy lesz-e büfi, vagy nem lesz, de aztán feladom, és leteszem aludni.

Már nincs belőle gond.

Nem fáj a pocakja, ha bent marad a büfi.

Van, hogy éjszakai etetés után felteszem a vállamra, és egy percen belül lóg a feje, és alszik.

Ilyenkor nem is erőlködöm, mert úgysem lesz semmi.

Leteszem a helyére, és alszunk.


Én is cumisüvegből etetem, és 4 hós

2009. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 és fél hónapos, és éjjel sosem böfiztetem, szinte ki sem nyitja a szemét, ilyenkor félálomban nem nyel levegőt. Nappal pedig nekünk az ülve böfi sokkal jobb, mint a vállamon veregetve.
2009. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2009. jún. 13. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!