Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki kapott Már Zinnat Gyógyzsert?

Ki kapott Már Zinnat Gyógyzsert?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ugy összekeverni vagy mivel hogy ne legyen keserü????? Jl összeráztam nem zizeg benne a részecskék Mégis Bün rossz s nem tom beadni a gyereknek
2012. márc. 22. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szemcsés maradt nekünk is, és mivel az elősírt hígítási mennyiséggel is annyira sűrű volt, hogy alig lehetett felszippantani a gyógyszeradagolóval ,ezért én kicsit jobban felhígítottam, különben nem tudtam volna kiadagolni.

Én azt javaslom, ne keverd semmivel ,mert csak még több keserű folyadékot kapsz.

Nálunk a naggyal úgy működött, hogy odakészítettem egy pár korty édes teát megegy szem gumicukit, és a bűnrossz gyógyszer után rögtön ivott majd cukizott. Így tudtuk kivitelezni.

A kicsit sajnos le kelett fogni és beletömni a gyógyszert, kétszer-háromszor kiköpte mire kitapasztaltuk a módszert, mostmár egyedül is bármilyen gyógyszert bele tudok tölteni.

2012. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam,ahogy az első.Ha belekevertem vmibe azt értem el,hogy azt is megútálta:(Én fecskendezővel felszívtam odakészítettem a nyakába konyharuhát (szegény tudta,hogy mi lesz ezután) és a teáját.Lefogtam erősen.A száját csücsörítve fogtam és gyors be az összeset.Kesergett,de lenyelte és ahogy benyomtam a szájába kapta azonnal a teát.Ennyi.Szerencsére így nem hányta ki.És jó gyógyszer,hamar meggyógyult tőle.E.
2012. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos kaptunk.:( Az én fiam sugárban hányt tőle.

Mikor beadtuk, rögtön utána mi is itattunk vele valami édeset, de egyébként nem kínoztam vele tovább a fiamat, írattam neki másikat az orvossal.

2012. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint: az enyémek nem hánytak tőle szerencsére.

Én úgy szoktam, hogy az adagolót oldalra hátra teszem, a hátsó fogak mellé, így mivel "felülről" nyomom a cuccot, nem tud mást tenni, lenyeli, nem tudja a nyelvévek kitolni, vag kiköpni.

2012. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!