Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi annak a Babé terméknek a...

Mi annak a Babé terméknek a pontos neve, amit néhányan ekcémára használtok? Szeretném kipróbálni, csak az arca olyan.

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de nekem a gyerekorvos írt fel egy kencét. A gyógyszertárban keverték ki 200 Ft-ért, és szépen helyrehozta a bőrét. A Babe termékek marha drágák, és el sem lehet számolni egészségpénztárra.
2009. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyerek orvos által írt kence nem jött be (az ilyen citromos illatú volt) hanem a bőrgyógyászaton írtak ki másikat na az szuper volt!2-3 nap és teljesen helyre jött pedig mindkét karja és egy pici foltban az arca is olyan volt.Kaptunk még gyógyszertári fürdetőt is és ajánlották a BABÉ Omega tusfürdőt és hogy hagyjunk el minden illatos dolgot.Azóta egyszer - egyszer még máshol kijön neki de egy napi kenés után ezzel a "csoda" kenőcsel el is múlik.A Babé fürdetőt nem vettük meg de ha elfogy a gyógyszertári fürdető akkor veszek egyet.
2009. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


nem tudom, jól jön-e be a link. 500 ml-es Babé testápoló, 3120 ft.

Hétfőn vettem a babámnak, azóta teljesen rendbe jött a bőre!! Előtte már kipróbáltam mindenfélét, de ez 2 nap alatt látványos javulást produkált!

Üdv!

2009. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak a gyogyszertári krém segitett pár forintért.De ha gondolod itt mindent megtalálsz rolluk.A koszmo sanpon az tuti,hogy jó,de a többin már vitatkoznák,nekünk van szinte mindegyok és....Te tudod. [link]
2009. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. jún. 13. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!