Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok ha sír a baba...

Mit csináltok ha sír a baba mások előtt?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mit csináltok olyankor ha irdatlanul sír a babátok mondjuk séta közben hazáig, vagy mondjuk valamilyen boltban, vagy egy összejövetelen. Mit mondotok, hogy viselkedtek? Nem egyszer jártunk, így számomra természetes hogy néha sír, csak annyira szúrós szemmel néznek rám, meg olyan bántóakat mondanak.

3 hós baba anyukája


2009. jún. 13. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondod !!!!!!!!!Még ilyet 3 hónaposan szegény még ösztönösen is sír milyen szemét emberek vannak:-(( Ne törődj senkivel a 3 hónapos gyerek vagy éhes vagy fáradt stb neki még nem kell viselkedni!!Kitartás ha valaki beszól vagy úgy néz rád szólj vissza!!
2009. jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na hát mikor nekem se volt még gyerkőcöm mindig a szivem szakadt meg ha kisbaba üvöltött vhol boltban vagy bárhol...aztán mióta gyerekem van pontosan tudom hogy van olyan szitu mikor nem áll módjában az anyukának kivenni, dajkálni, megszoptatni akármi a pici babát, hanem jobb ha mielőbb próbál végezni és hazamennek szépen..

Pontosan tudom azóta hogy ha egy kicsikét sír, nem hal bele és hogy nem minden helyzetben tudja még a saját anyja se megnyugtatni azt a kicsi babát.

Így én már biztos nem nézek szúrós szemmel :)

Aki meg úgy néz a pedig elfelejtette milyen volt az ő gyermeke kicsinek, vagy sose volt gyereke...ezekkel meg nem foglalkozom :)

Mindig megnyugtatóan próbálok beszélni a babámmal, és tudom h attól ha én is ideges leszek,nem hagyja abba sőt csak rosszabb lesz:)

Sztem próbálj meg nem foglalkozni a "szúrós nézésekkel":) úgyis te tudod magadról h nem vagy elhanyagoló anya, nem azért sír a gyermeked.

2009. jún. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
en csak annyit szoktam csinalni, hogy beszelek hozza, amennyire elerem, kicsit megsimogatom, elmondom, hogy most mi törtenik (pl: most gyorsan bevasarolunk, aztan haza megyünk, kapsz enni, es mar mehetsz is aludni), de persze egy kisbabanal nem is az a fontos, hogy mit mondasz neki. Ezzel en ugy gondolom, hogy megprobaltam megnyugtatni, aki jobban tudja, hat csinalja jobban, miközben tolod a babakocsit, közli a biztonsagiör, hogy kötelezö a bevasarlokocsi, a kicsid meg sir... nem egyszerü :) amugy engem nem zavar, ha masok elött sir, szerintem is termeszetes. Összejövetelen mar könnyebb, ott azert csak felre tudtok egy kicsit vonulni, es mindenki megerti szerintem. Altalaban az embereket jobban zavarja, ha egy baba vegig üvölt mellettük, mintha egy fel orara eltünnek anyaval.
2009. jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En megprobalom megnyugtatni.Altalaban ha olbeveszem az segit.De jartam mar ugy,hogy annyira megijedt ahogy sokan korulvettek,hogy meg az olbevetel sem segitett.Olyankor kiviszem egy kicsit a levegore nyugtatas keppen.Ha setaltatas kozben jon ra a siras az nalunk altalaban az ehseg jele.Bevasarlasnal folyamatosan beszelni szoktam hozza,igaz furcsan neznek ram,de nekem ez a termeszetes.Es ha valakinek nem tetszik,hogy sir, nyugodtan mond meg a velemenyed,ne felj tole.En is ezt teszem.
2009. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok!
2009. jún. 13. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!