Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is csinál ilyet a babája?

Másnak is csinál ilyet a babája?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves és már majdnem egy hónapja(amikor eléggé beindult a mozgásfejlődése) szinte állandóan pörög.

11 hónapos koráig ahogy leraktam magunk közé az ágyba mozdulatlanul aludt egész éjjel,de egy hónapja össze vissza gurul kettőnk között,mászik,felül,beszél stb.

Hát elég rosszul alszunk.

Szinte az egész ágyat bejárja álmában.

Csak az én babám csinál ilyet?Ez el fog múlni vagy már mindig így lesz?Segítsetek!


2009. jún. 12. 22:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És ha átrendezed a szobát és máshova teszed a franciaágyat? Valami idegesiti....ha már kiságyban nem akarod altatni, rendezd át a szobátokat! Egy próbát megér, ő olyat is érezhet (vizér),amit mi felnőttek kevésbé.
2009. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én babóm is sokáig köztünk aludt, de kb. fél éves kora után, egyre fáradtabban ébredtünk mind a hárman. Rájöttünk, hogy ez így nem mehet tovább. A kiságynak az egyik rácsos oldalát leszedtük, és az ágyunkhoz toltuk, felőlem. Így a baba velem is volt(sokszor megfogta a kezem éjszaka), de mégis a saját ágyába aludt. Nekünk nagyon bevált. Próbáljátok ki, veszteni valótok nincs.
2009. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi átrendeztük a szobát, többször is! Az sem segített. Nem azért nem alszik a kiságyában, mert nem akarjuk, hanem egyszerűen nem marad el benne. Remélem a kérdezőnek sikerül megoldani az alvást, és a kicsije nyugodtan fog aludni.
2009. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekünk 7hósan kezdte el a kislányunk hogy folyamatosan mászkál mindenhova álmába.Sokszor kelt fel.8hós volt mikor csináltunk neki egy kispárnát.Az egyik plédjét összehajtottam utána összeöltöttem a széleit és beleraktam egy huzatba.Most 9hós és nyugodtan alszik,meg se moccan egész éjjel.
2009. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!