Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is csinál ilyet a babája?

Másnak is csinál ilyet a babája?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves és már majdnem egy hónapja(amikor eléggé beindult a mozgásfejlődése) szinte állandóan pörög.

11 hónapos koráig ahogy leraktam magunk közé az ágyba mozdulatlanul aludt egész éjjel,de egy hónapja össze vissza gurul kettőnk között,mászik,felül,beszél stb.

Hát elég rosszul alszunk.

Szinte az egész ágyat bejárja álmában.

Csak az én babám csinál ilyet?Ez el fog múlni vagy már mindig így lesz?Segítsetek!


2009. jún. 12. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Ágyában kéne altatnod,és úgy figyeljed meg!
2009. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért is jobb ha úgy figyelem meg?
2009. jún. 12. 22:27
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Az enyém kiságyban alszik már a kezdetektől, és pici baba kora óta éjszakai kalandor...bejárja keresztül kasul a kiságyat..sztem ez nem múlik el..

Kiságy én is azt tudom javasolni, így kényelmesen tudtok ti is aludni.

2009. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Babám még csak 6, most kezdett forogni. Egész éjjel kommandózik az ágyban, feltúrja a popóját, majd fejen áll, majd felsír, de nem ébred csak félkómás. Olyan, mint egy kis megszállott, csak pörög-pörög....

Nem kell a kiságyában megfigyeljed, a Viborcul nálunk bevált és maradt a nagyágyban /vagyis néha itt néha ott, mert mi hozzáépítettük az ágyát a miénkhez. Persze ideiglenesen / :-)

2009. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Félek,hogy ha már ennyi ideje köztünk alszik akkor a kiságyba áttevéssel még többször fog felébredni.

Nappal a kiságyában alszik ami a legalsó szintre van rakva.

Éjjel félnék,hogy nehogy elessek vele amikor ki-be rakosgatnám ha felsír,mert elég nehéz(12 kg).

Igazából nem magam miatt aggódok,mert én már megszoktam,hogy ennyiszer ébredek csak az zavar,hogy ennyire "nyugtalan".

Most már tényleg rászánom magam és kipróbálom a Viburcol kúpot.

De szerintetek mitől változott meg ennyire?

2009. jún. 12. 22:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 15 hónapos, és szintén ezt csinálja. A kiságyában régóta nem tudjuk altatni,mert a sok forgolódástól be-beverte a fejét,kezét-lábát, és állandóan felkelt rá, ordítás lett belőle. Most a francia ágy összevan tólva a kisággyal, de éjszaka 5-6 alkalommal ébredünk, olyan mintha vergődne a kislány. Idejét sem tudom,hogy mikor aludtuk végig az éjszakát, már nagyon vágyom rá. Azonban voltunk még ősszel más helyen,más ágyban (100 éves vályogház), akkor 1szer ébredt fel, mindkét éjszaka. Pedig mi nagyon rosszra számítottunk, a környezetváltozás miatt. Lehet vmit változtatni kell, lehet valamit érez, de az is lehet, hogy meg kell várni türelemmel, míg maguk el nem hagyják ezt a "szokást".
2009. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én a fogára is gondolok.Nálatok nem lehetett a fogtól?

Nem féltetek,hogy lemászik éjjel az ágyról?Köszi.

2009. jún. 12. 23:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltunk a fogára is. De most épp nem jön Neki. Mágis forgolódik. Félünk, ezért mindig ránézünk. A Kiságyon rajta van a rács, csak a nagyágy felé nyítottuk meg, azaz arról az oldalról fedezék van, a lábánál hatalmas párnák, másik oldalt én vagyok. Páromé a nappali:) Nem baj,nagyon horkol. Vettünk Neki már szép gyermekágyat, védőrácsost...Nem jött be.
2009. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

és a kislányod a kezdetektől ilyen mozgékony volt?Mert ha igen,az azért más.Az én fiam 11 hónapig meg sem mozdult.

Olyan ,mintha elemet cseréltek volna benne.Nagyon hirtelen jött ez a változás.

Remélem,hogy majd jobb lesz nemsokára.

2009. jún. 12. 23:10
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt ilyen. Már eleve mászni is későn kezdett, 11 hónaposan. Kb. 2-3 hónapja csinálja ezt, előtte csak felkelt és rugdosott a lábacskájával. Már arra is gondoltunk, hogy nem fárad el eléggé napközben, de hiába fárasztottuk ki, az éjszakáink ugyanazok. Szó se róla, rám is hatással van az éjszakázás, sajnos a türelmem véges.
2009. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!