Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kibújt a 2 alsó fog,...

Ha kibújt a 2 alsó fog, mikorra várhatóak a felső fogacskák? Van olyan anyuka, akinek a babája magától kb 1 héten 1x kakil?

Figyelt kérdés
/anyatejes+ gyümik/
2009. jún. 12. 17:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs a 2 kérdésért, de nem akartam még 1 órát várni.
2009. jún. 12. 17:58
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy látszik többet kell várnom a válaszra, mint 1 óra.....
2009. jún. 12. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:

1. kerdesre: a fiamnal egy honap volt a ket also es a ket felso kozott. De o koran es gyorsan fogzik, nem ez az atlag.

negy honapos volt, amikor ket napon belul kibujt az also ketto, ot honaposan a felso ketto szinten ket nap kulonbseggel, hat honaposan ujabb felso ketto, de mar egy het volt a ket fog kozott.

2. kerdes: amig csak anyatejet kap, addig nem gond, ha heti egy szeklet van. Ha mar hozzataplalsz, akkor szerintem mar valamit tenni kell. Elvileg az anyatejnek majdnem az egeszet hasznositja, ezert ritka a szeklet tole, de az nem baj, mert nem nyomja a pocit.

De a zoldsegek, gyumolcsok mar kepeznek boven uritesre varo salakanyagot. Mit adsz mar neki? Nem lehet, hogy az a baj, hogy mind hasfogo, amit kap?

Az en fiam nagyon rosszul viseli a szorulast, o naponta ketszer produkal szuletesetol kezdve, most hat es fel honapos. Ha esetleg kimarad egy nap, akkor mar rosszul alszik, reggel nyugosen ebred, erolkodik. Ilyenkor en szilvat+oszibarackot, vagy mangot szoktam neki adni, tuti hatas.

2009. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Végre!!!! Barackot, szilvát kap, de nem használ... Mangó??? 7 hónapos babának adhatom? Hogyan? Egyébként csak barack ,alma, sütőtök, szilva ezeket eszi, max fél üveggel egy nap.
2009. jún. 12. 21:37
 5/7 A kérdező kommentje:
De bunkó vagyok...nagyon köszi a választ!!!! :)
2009. jún. 12. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mar adhatnal mangot, mert az egyik legrostosabb gyumolcs, edes is, a babak szeretik. De en ezt ugy mondom, hogy kulfoldon elunk es itt a mango az elsok kozott van, ezzel lehet kezdeni a hozzataplalast. Egyszer lattam egy magyar hozzataplalasi tablazatot es ott meg asszem egy eves kor utan ajanljak, nagyon meglepodtem, fogalmam sincs, hogy addig miert nem kaphatnak a magyar babak.

En csak siman puresitem botmixerrel, mint a tobbi gyumolcsot, ha nagyon hig (rendkivul ledus gyumolcs), akkor egy pici rizspeppel suritem, mert a fiam nem szereti a hig dolgokat.

Egyebkent napi fel uveg nem sok. Azt hittem, hogy nagyobb mennyiseget fogyaszt. Szerintem emiatt ilyen keves meg a szeklete, majd ha tobb gyumit, zoldseget eszik, akkor beindul.

Egyebkent nem izlenek neki a dolgok, inkabb a tejet valasztja?

Nekem epp az ellenkezoje volt a problemam. Egy jo honapja kezdtuk el a hozzataplalast es nem tudtam aprankent haladni, mert a fiam nem ismer olyat, hogy kostoltatas. Amit o megkostolt, azzal jol akart lakni. Ha evett nehany kiskanal gyumolcsot, akkor utana mar nem kellett a tej, visszasirta a gyumolcsot. Ugyhogy majdnem mindenbol egybol rendes adagot kapott, en meg paraztam, nehogy valami baja legyen. De semmi sem tortent szerencsere...

2009. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!!!!Igen, cici az isten, főziket nem kéri, gyümiknél is néha sztájk van... megpróbálom a mangót, remélem nem lesz baja!
2009. jún. 12. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!