Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babának leturmixolj...

11 hónapos babának leturmixoljam az ételt ha már van 8 foga?

Figyelt kérdés
Megeszi ugyan a darabos ételt, sőt imádja ha rághat, de csak egy két falatot, és ha éhes nagyon akkor felhergeli magát, mert ugye azt nem csak nyelni kell, a rágás meg idő. Hogy szoktassam? egyáltalán mikortól kell? Ha mondjuk egy szelet vajas kenyeret eszi azt szívesen rágja.
2009. jún. 12. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
annyira turmixold csak, h ne órákig tartson neki megrágni 1 falatot. szóval legyen kicsit lötyis, kicsit darabos:)
2009. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
kicsit hagyj darabosan,a többit pépeld le és mindig egyre több legyen a darabos.mikor elfárad,a többi mehet pépesen.
2009. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem elég he villával alaposan össze nyomkodod.Ő már megtudja rágni.Fokozatosan hadj az ételben darabokat is.
2009. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én inkább turmixolom. Tud ő rágni, de hamar megunja, és két falatnál többet nem eszik, sír, éhes.

Én úgy próbálom rászoktatni az evésre, hogy adok neki olyat, amit egyedül a kezébe vehet és megeheti. A darabos kanalas kajával nincs nagyon kedve bíbelődni.

2009. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!