Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatja az a babáját,...

Miben altatja az a babáját, aki nem panelban, hanem téglaházban lakik?

Figyelt kérdés
Csak azért tettem így fel, mert ott éjszaka azért hüvibb van.
2009. jún. 12. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én elég vátozatosan altatom, amilyen az idő.

Ha hűvös volt, akkor rövid bady, hosszu rugi, hálózsák és takaró. Mikor jobb idő lett, elhagytam a rövid badyt. Majd vékonyabb hálózsákba tettem. Most meg csak rövid bady , vékony hálózsák és takaró van rajta.

Nehéz dolog ez néha félórákat töprengek, hogy épp ma mibe tegyem a lányt aludni:-)

2009. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom nagyon izzadós, nem bírja a meleget, így télen se volt nagyon beöltöztetve. Általában rövid ujjas napozóban (olyan boby, aminek van egy rövid szára) alszik és egy vékony takaróval takarom be. Még így is megizzad néha...
2009. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

télen rövid újjú body+ rugdalózó+ hálózsák

jobb időben ugyanez hálózsák nélkül

melegben rövid body+ pizsamaalsó

de nálunk hiába tégla, meleg van mindig

2009. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam se fázós,pont olyan cuccban alszik,mint a 2.válaszoló kislánya("napozó",rövid ujj+rövid szár).Annyi,ha hűvösebb van(mármint kint,mert a házban állandóan 22-22.5 fok van)akkor talp nélküli rugit adok rá,alatta semmi,csak a pelus,és vékony takaróval takarom be.

Zoknit soha nem hordott éjszaka.

2009. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a hűvösebb napokon kezes-lábast adok rá estére+ vékonyabb takaró. Ha meleg van, akkor csak egy rövid ujjú body és egy pizsi nadrág.
2009. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!