Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 kisgyerek mellett tart...

2 kisgyerek mellett tart valaki cicát panelban?

Figyelt kérdés

15hónapos és 32 hónapos kisfiúk. A nagyobbik szeretne kiscicát.

80 négyzetméteres a lakásunk.

hát nem tudom. végülis skan tartanak kiscicát. Inkább, mint egy kiskutya.

akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata az írjon!!


köszi.


2011. jan. 30. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan tartanak macskát kutyát a gyerekkel egy légtérben. Ha egészséges akkor nem lesz semmi baja senkinek, sőt még hasznos is. Viszont... Ne azért legyen macskátok mert egy '32 hónapos' gyerek azt mondja. Az egy élőlény, aki évekig veled lesz jó esetben. Nem játékszer és neked kell majd vele foglalkozni egy ideig mert egy ekkora gyerek még nem érett erre. Azért legyen mert te (meg a párod?) akarsz.
2011. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Én sem cicát,sem kutyát nem tennék lakásba,főleg nem a gyerekek mellé!
2011. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

10 hós kisfiú mellett tartunk 75 négyzetméteren kistermetű keverék kutyát is, meg macskát is. Nincs gond. A kutyát rendszeresen levisszük, a macska almát gyakran cseréljük, a szőnyeget meg gyakran poszívózzuk. A gyerek imádja őket, rengeteget mászkál utánuk, és nem lett allergiás sem a szőrre.


Amit mondanék: a macska alapból szobatiszta, míg a kutyát erre - és még sok minden másra is - nevelni kell, ha nem akarod, hogy ártson a gyerekeidnek. Ugyanakkor a macska a házhoz hű, nem a gazdihoz, tehát ha sokat jöttök-mentek, akkor a macska nem jó ötlet, mert nem szereti, ha hurcolásszák.

2011. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha rendesen foglalkozol a macskával akkor hozzád hü... Főleg egy benti macska.
2011. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Amúgy én sem vagyok a macska ellen, párom sem. Mindketten vidéken nőttünk fel, voltak ott is állataink :)
2011. jan. 30. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi nem panelban, de tartunk 3 cicát 2 kicsi mellett. Senkinek soha semmi baja nem volt, pedig az ágyon alhatnak a macskák ha épp úri kedvük úgy tartja.
2011. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!