Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak 7 és fél hónaposan...

Babámnak 7 és fél hónaposan még nem bújt ki foga. Nálatok mi a helyzet?

Figyelt kérdés
3 hónapos kora óta erősen nyálzik, mindenki azt mondta hamar kibújik a foga. A lányaimnak valóban 4 hósan kijött az első foguk , pici fiam azonban csak szenved vele. Kenegetem a fogzáskönnyitővel, pár napig szenved, utána pár napig jobb a helyzet.Mikorra várható, hogy kibújnak a fogacskák?
2009. jún. 12. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanez volt, aztán 8.5 hónaposan kibújt az első kett. Most 10.5 hónapos a kisfiam, 4 fogunk van:)
2009. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne is kérdezd,már teljesen kivagyok!8,5 hós a fiam,hónapok óta ömlik a nyála,rág mindent,néha sirva kel éjjel,néha 2 napig fosás van,és még mindig semmi!
2009. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk már van 3 fogunk és most jön még 2.Ő is 7.5 hónapos
2009. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam is elkezdett nyálazni már 4 hónaposan,és mégis 11 hónapos volt mikor kibújt az első fogacskája.Most 19 hónapos,és még mindig csak nyolc foga van elől.
2009. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat hónapos múlt, és még nyoma sincs a fogacsakáknak.
2009. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8 hónapos és tegnapelőtt vettem észre egy kicsi hegyecskét. Mára sokkal nagyobb. 1 fogacska. És nem nyálzik, csak eszi a kezét. Soha nem nyálzott...én is furcsállom, mert a nagyobb állandóan előkében volt.:)
2009. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Közel 7,5 hós a kislányom, 3 hónaposan kezdődött a fogzás, mint ahogy a 2. válaszoló írta, ő is produkál mindenféle tünetet, amelyek hol jobbak, hol rosszabbak.

De fogacska, az még egy sem.

2009. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lányomnak 4 van, 7,5 hónapos. Barátnőm kislányának 2, ő 9 hós. A szomszédunk meg 8 hónapos kislányával elment dokihoz, h nézzék már meg, miért nincs a gyerkőcnek foga. Az orvos közölte vele, h egyénenként változó, ne aggódjon. Nevetve megkérdezte tőle: "látott már ovis gyereket, akinek egy foga sem volt? Nem? Na ugye!"

Ne aggódj, azt mondják, az a jó, ha későn jön ki. Az én lányom is várhatott volna még, mert nagyon megszenvedtünk a fogaival!

2009. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

7,5 hónapos a kislányom és nálunk is szóról-szóra ugyan ez a helyzet! Fogacska egy szál sem.

Nem aggódom, nekem 11 hósan jött ki az első fogam és nem alul, hanem felül :)! Erre varrjunk gombot!

2009. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13 honapos fogacska o
2009. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!