Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz baj belőle? - nem alvás

Nem lesz baj belőle? - nem alvás

Figyelt kérdés

1 éves lányom eddig délelőtt és délután is aludt egyet napközben, fix időpontokban. Most, hogy a nagyszülőknél vagyunk, jött tobb rokon is, és úgy fel van pörögve, hogy napközben nem akar aludni. Első 2 nap még gyönyörűen aludt, de most már egyáltalán nem akar.

Dörzsöli a szemét, fáradt, de ha lerakom aludni, hiába ringatom akár babakocsiban is, nem bir elaludni. Éjszaka sem birna, de rakok neki be zenét, és arra elalszik.

Túlpörög. Próbálok vele elvonulni, de mit sem ér. Imádja azt a sok embert, kacag, mászkál. Nem sir.

Sajnálom szegényt, mit csinálhatnék?

Holnap megyünk haza...


2012. márc. 18. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele semmit sem csinálni, fel van pörögve, ez természetes. hazamentek, és majd visszaáll minden az eredeti kerékvágásba. baja nem lesz, csak esetleg kicsit fáradtabb, de majd a megszokott helyén kialussza magát.
2012. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem otthon visszaáll a rend.
2012. márc. 18. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kb.1 évesen állt át a napirend napi 1 alvásra 2-ről.Lehet nektek is ez jön:)
2012. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még csak 4 hónapos, de nagyszülők messze laknak. Általában havonta megyünk haza. Na ott nem alszik szinte semmit, mert mindig van aki lefoglalja, vagy ölbe vegye. Legutóbbi két alkalommal mikor hazajöttünk, két napig nem bírtam vele, mert ugye azt várta, hogy egész nap vele foglalkozzam, mint a szülőknél, máskor nagyon szépen nézelődik a játszó szőnyegen akár fél órát is. Két nap után viszont minden helyreállt a régi kerékvágásba. Szerintem nálatok is minden rendben lesz ha hazamentek a megszokott környezetbe. Ha nem sír akkor szerintem nincs gond:)
2012. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!