Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposan benőtt nagylábujj...

5 hónaposan benőtt nagylábujj köröm?

Figyelt kérdés
Már 1 hónaposan is elég furán nézett ki, de az orvos azt mondta hogy nem szabad hozzányúlni kinövi.Nem volt gond vele egészen mostanáig, nem tudom mitől de begyulladt neki, ill piros de csak az egyik lábacskáján.Nemsokára megyünk dokihoz, de ha megint csak annyit mondana hogy majd kinövi hova fordulhatok? Minden tiszteletem a dokinak, csak valahogy nehezen hiszem el hogy nem fáj neki mert piros és gyulladt, nem hinném hogy gyulladást ki lehet nőni... Sudocrem-el kenem neki, lehúzza valamennyire, csak már dudorodik a bőre oldalra...nyomásra nem regál, úgy tűnik nem fáj, de tanácstalan vagyok.....
2012. márc. 17. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, nekem azt mondta a gyerekorvos hogy fürdés után piszkáljam ki az én körmömmel és próbáljam levágni. Így is volt 4-5 alkalom után eltűnt neki, pedig már nagyon piros volt és be is volt duzzadva, de nem fájlalta. Még annyi, hogy azt is mondta, hogy nem szabad semmivel kenni.
2012. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fürdés után a körmöddel emeld ki a körme sarkát, és vágd le.
2012. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, véletlenül elküldtem:(


Szóval ha helyrejött utána meg ne vágd le nagyon a sarkát soha, mert akkor ez rendszeres lesz.

A fiamnak is ez volt, nem hittem el, hogy nem szabad nagyon kivágni, max. minimálisan lekerekíteni, mindig jó alaposan kivágtam, mindig be is gyulladt.

Onnantól nem volt gond, hogy valóban nem ágam ki neki.

2012. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igazábòl az a fura h nem vágtam neki csak reszeltem de lehet h akkor azzal is sikerült rosszùl csinálnom...
2012. márc. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!