Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilvát tényleg lehet adni 4...

Szilvát tényleg lehet adni 4 hósnak?

Figyelt kérdés

Vettem egy üveg HIPP szilvapürét, de végül nem merem nekiadni, mert hát azért egy felnőttnek is okozhat a szilva hascsikarást, hát még egy picinek...

Ti adtatok neki?

Édesanyám szerint sem kéne... ezen a ponton bizonytalanodtam el...


2009. jún. 12. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a babád? Miket eszik már?

Én 5 és fél hósan kezdtem a hozzátáplálást és valamikor 6-7 hós kora között kapott először szilvát. (Semmi baja nem lett).

Ha már eszik pl almát, barackot, sütőtököt, banánt, akkor adhatsz neki. (Először ne egy egész üveggel)

2009. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
4 hónaposan még biztosan nem kaphat sem szilvát, sem mást. Csak anyatejre vagy tápszerre van szüksége 6 hónapos koráig ahhoz, hogy egészségesen fejlődjön, és a későbbiekben se legyen baj az egészségével.
2009. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha tápszeres akkor már kaphat mást is 4 hósan.
2009. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha nem akarom újabban kőbe vésődött szabályok szerint elkezdeni a hozzátáplálást, akkor azért adhatok neki almát, barackot, sütőtököt, és 4 HÓSAN MÁR ADHATÓ dolgokat, ugye?

Azért köszi.

Nem anyatejes mellesleg, és nem akarom mesterséges táppal feltétlenül telenyomni szegényt, csak amíg muszáj.

2009. jún. 12. 10:05
 5/11 A kérdező kommentje:

Ja, és 4 hós a baba.

Már evett almát, barackot, és nem ízlett neki a sütőtök püré... :-)

Banánt még nem adtam, de azt szerintem nem is fogok...

Félek a banántól, mert az még nekem is nehezen emészthető...


Ez a szilva viszont nekem is korainak tűnik...

2009. jún. 12. 10:07
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Én is annak a híve vagyok, hogy hat hónapig csak anyatej vagy tápszer, de ezt a te dolgod eldönteni. A szilvát (Hipp) viszont az elsők között adtam a lányomnak, semmi gondja nem volt vele (nálunk az alma zavart be) ráadásul nagyon ízlett neki.

A hipp banán őszibarackkal van keverve, azt nyugodtan próbáld, nálunk ez volt az első számú kedvenc, ettől se volt gond.

2009. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. bébiételben nekünk se ízlett a sütőtök, de amit én megsütöttem, az igen. Kóstoltam én is a bébiételest, szerintem is szörnyű, nem csoda, ha nem eszik meg. :-)
2009. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért mielőtt telenyomod a gyereket mindenféle, számára emészthetetlen étellel, azért olvass utána legalább a neten, hogy milyen következményei lehetnek. Ez csak jótanács, lehet lepontozni, kedves korán-hozzátápláló gondos anyukák.
2009. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó.


Nagyon rendes vagy!

Imádlak!

2009. jún. 12. 10:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

bocsi az off-ert, de vicces az utolso valaszolo :). engem azzal szoktak "megnyugtatni", hogy ne a neten olvassak mindenfelet, hanem igazan elolvashatnek egy szakkonyvet is...

a kerdesedre felelve en egy kicsit meg varnek a szilvaval, bar ha 4 honaposoknak elvileg adhato akkor nem biztos hogy baj lenne belole

2009. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!