Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha etetés után teljesen...

Ha etetés után teljesen elalszik a babócám, hogyan tegyem tisztába utána? Keltsem fel?

Figyelt kérdés
Rendszeresen rottyant evés közben...:)
2009. jún. 12. 07:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Etetés után kb.20 perccel,nem evés után közvetlen gondoltam.
2009. jún. 12. 07:48
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ne keltsd fel.Semmi baja nem lesz.ha csak később teszed tisztába.
2009. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Én sem kelteném fel! A kórházban nekem azt mondták, hogy ne bántsuk az alvó oroszlánt:)
2009. jún. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Én tisztába teszem mindig, az is a napirend része, örül is neki, és be is pirosodik a feneke, ha nem vagyok elég gyors.
2009. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elalszik, emiatt ne zavard, ha jó minőségű a pelus éa popsikrémet is használsz, nem lesz semmi baja a bőrének a következő etetésig. Nekem mindig azt mondták, bűn felébreszteni egy alvó babát, hiszen ezzel megzavarjuk a ritmusát, így csak nyűgös lesz, ha nem tud visszaaludni. Te látod egyébként, hogy milyen a bőre, mennyire érzékeny..
2009. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!