Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babója szopizza az...

Akinek a babója szopizza az újját és még plusszba valami plüst, vagy rongyot tart a kezébe, neki volt az ágyába valami?

Figyelt kérdés
Mikor aludt úgy értem. Vagy a gyerekek miért rongyiznak is?
2009. jún. 11. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém nem rongyizik.

Csak az ujját szopja azt is csak elalvásig és csak a jobb kezén a hüvelykujját és mindig így a bal arcára fekszik hason.

A bal ujjacskát még egyszer sem vette a szájába szopi célra.

11 hós kisfiú

2009. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az en babam lassan 7 honapos es ahogy szopja az ujjat (csak elalvas elott), begyurja a szajaba az ujja kore csavarva a nyaladzojat, pokrocat vagy ruhajat, ami epp keze ugyeben van. Ugy latom ilyenkor jobban megnyukszik, elalszik. Hogy miert van ez nem tudom, en szeretnek venni neki ha van erre a celra kis rongyocskat, takarot.
2009. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!nálunk is újját szopiza!van egy rongyija,de az csak akkor használja amikor napközben alszik,este csak újját,nálunk úgy jött a rongyizás,hogy az volt vele születése óta,az lett a kedvenc,amugy nálunk a rongyi egy szines zsebkendő
2009. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk naggyon nagy kedvenc az ujjszopi és a textil pelus de anniyra h amint meglátja a pelust rögtön bekapja az ujját és hajtja le a fejét,bújik a pelushoz ha álmos ha nem!Sőőőőőt az ágyába a rácsok közé fűztem törölközőt és alváskor azzal nyugtatja magát h a odabújik,a kis ujjaival bizergálja közben szopizza az ujját!

Én sem tudom mitől van ez,1x csak jött ez a pelus simiző,odabújó mánia!De nagyon édes!Volt h ah hajolt a pelushoz félig becsukta a szemét,szopta az ujját és koppant a kis feje mert a parkettán volt a pelenka!de az sem zavarta meg!Teljes mámorba van ilyenkor!

2009. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jahhhhh és még anniyt h semmi más plüssel,meg alvókával nem tudom helyettesíteni a pelust meg a türcsit!a plüss macikkla meg azt csinálja h belefúrja a fejét és hömbölög velük!:)
2009. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyerekek szeretnek valamit elalvás előtt szopizni.Ha a rongy a kedvenc,akkor jó ha kettő van belőle,és naponta cserélitek,mert ha elveszed kimosni,akkor nem biztos,hogy elfogadja,mert nem olyan " ízű" , mint a megszokott.

Ezért jobb a rongy,mint egy plüssállat,mert azt ha kimosod,lehet,hogy cirkuszol,és nem fog elaludni.

Többszörös tapasztalat a családban.

2009. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nálunk a textilpelus az alvós rongy - azt gyűri be a kis öklével együtt a szájába, simizi vele az orrát, arcát


szerintem onnan jött, hogy finom tejcsi illata van (azzal törlöm a szopi után a száját, azzal büfiztetem), ami kellemes, megnyugtató illat a számára - a szopizás, az anya illata

2009. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!