Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok jó könyveket...

Ajánlanátok jó könyveket babákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Neveléssel, alvással, játékkal, etetéssel, betegségekkel kapcsolatban, ami igazán jó.
2009. jún. 11. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
A suttogó titkai. nekem bevált. 2 és fél hónaposan átalussza az éjszakát este 10- reggel 8), folyamatosan vigyorog, van szabadidőm mellette, mert eljátszik egyedül. Ettől függetlenül ha meglát, nagyokat nevet rám, ha továbbmegyek, visszafordul a játékaihoz.. Sosem alszik el a mellemen, mert neki az csak táplálék, nem valami kiegészítő. Egyedül alszik el, nem ringatgatom fél órán keresztül. Sorolhatnám még. Csak ajánlani tudom a könyvet.
2009. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Én is az első könyvet tudom nagyon-nagyon ajánlani! Megéri megvenni, csupa jót hallottam róla. Sok tanácsot ad a későbbi, esetleges problémák megelőzésére.
2009. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz:Suttogó titkai I,később II de azt még nem olvastam csak hallottam hogy jó.Mióta elolvastam az I-et,azóta minden ok!!!!!Elsőgyerekes anyukáknak a legjobb segítség!
2009. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Hát a suttogót én is elolvastam,de semmi extra.

A lányom nekem is átalussza az éjszakát 1 hónapos kora óta,de a suttogóhoz semmi köze...Nekem dr.spock könyve van meg-betegségek is vannak benn,etetés,meg rengeteg minden.Ajánlom!

2009. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

innen letöltheted az Aludj jól gyermekem című könyvet - szerintem nagyon hasznos

[link]

ez pedig Gina Ford: kiegyensúlyozott mamák, nyugodt babák kézikönyve (ez nem csak az alvással kapcsolatban tartalmaz hasznos tippeket)

2009. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben a könyvben hónapról-hónapra találsz készségfejlesztő játékokat, mi ezeket szoktuk, és a gyerkőc nagyon élvezi.

2009. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anya taníts Engem,

Csecsemők szakácskönyve.

2009. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!